طراحی اپن کارت در اصفهان

طراحی اپن کارت | دوره آموزش فروشگاه ساز OpenCart

طراحی اپن کارت در اصفهان برای راه اندازی بهترین فروشگاه های اینترنتی پیشنهاد می شود. سیستم اپن کارت جزو سیستم های حرفه ای برای داشتن فروشگاه آنلاین با قابلیت های متنوع و مختلف است. صاحبان کسب و کار ها می توانند فروشگاه اینترنتی حرفه ‌ای خود را با سیستم اپن کارت راه اندازی کنند. اپن کارت در کنار سیستم پرستاشاپ، طراحی مجنتو و طراحی جوملا و همچنین سیستم ووکامرس، در گروه بهترین سیستم های فروشگاه اینترنتی معرفی می شوند. اگر می خواهید یک فروشگاه اینترنتی کامل و جامع راه اندازی کنید، باید از یکی از سیستم های فوق استفاده کنید.

مقاله پیشنهادی : طراحی سایت با جوملا

توسعه فناور پویا فراز

طراحی اپن کارت در اصفهان به شما این امکان را می دهد که هر محصولی را در قالب یک فروشگاه اینترنتی شیک و زیبا به فروش برسانید. هر آنچه را که برای کسب و کار فروشگاهی خود نیاز داشته باشید می توانید در سایت فروشگاهی با سیستم اپن کارت طراحی و راه اندازی کنید. عوامل مختلفی برای طراحی سایت فروشگاهی با اپن کارت باید در نظر گرفته شوند. به طور نمونه، سایت فروشگاهی شما باید از نظر گرافیک آنچنان جذاب باشد که کاربران را به سمت محصولات مختلف جذب کند و سپس منجر به خرید شود.

قابلیت ها و امکانات مختلف طراحی سایت اپن کارت باعث شده که اکثر کسب و کارهای حرفه ای برای فروشگاه های اینترنتی خود از این سیستم استفاده کنند. امکان تعامل همه جانبه با مشتریان و مدیریت فوق‌ العاده محصولات از مهمترین ویژگی های سیستم اپن کارت برای فروشگاه اینترنتی محسوب می شود. برای آموزش اپن کارت با مهندس پویا قندی تماس بگیرید!

مهمترین مزایای طراحی اپن کارت در اصفهان چیست؟

دلایل زیادی وجود دارد که استفاده از خدمات طراحی اپن کارت در اصفهان را توجیه می‌ کند. این طراحی از جزئیات پروژه گرفته تا کل پروژه طراحی فروشگاه اینترنتی را شامل می شود. فرض کنید شما می خواهید یک فروشگاه اینترنتی کیف و کفش و پوشاک راه اندازی کنید؛ آنچه در نگاه اول اهمیت دارد این است که باید یک پنل مدیریت قوی با اپن کارت در اختیار شما قرار داده شود تا تمام محصولات را بارگذاری کنید و تنظیمات و توضیحات آن را انجام دهید. از طرف دیگر، نیاز دارید که قابلیت ها و افزونه های متعددی را به فروشگاه خود اضافه کنید. تمام این موارد با یک سیستم قدرتمند فروشگاه ساز یعنی اپن کارت امکان پذیر خواهد بود.

یکی دیگر از مزایای طراحی اپن کارت در اصفهان این است که فروشگاه اینترنتی شما با این سیستم فوق العاده قوی تر و جذاب تر از هر سیستم فروشگاهی دیگری به مخاطب نشان داده می شود. پرستاشاپ و سیستم اپن کارت جزو پرفروش ترین و محبوب ترین سیستم های فروشگاه ساز در دنیای مدرن امروزی هستند. میلیون‌ ها وبسایت در سراسر جهان با استفاده از این دو سیستم قدرتمند راه اندازی شده اند.

از دیگر مزایای طراحی اپن کارت در اصفهان برای طراحی سایت فروشگاهی، قابلیت هایی همچون اتصال به درگاه پرداخت بانکی، طراحی ماژول و امکان افزودن افزونه ها به وب سایت است. طراحی اپن کار،ت قابلیت چند زبانه را پشتیبانی می کند. فروشگاه های اینترنتی که به سبک B2B فعالیت می کنند و نیاز به چند فروشندگی یا تعاملات همه ‌جانبه با فروشنده و مشتری را دارند می‌توانند با سیستم اپن کارت تمام این کارها را با نظم و کیفیت بالا به انجام برسانند.

سئو سایت فروشگاهی قوی با طراحی اپن کارت در اصفهان

یکی از دلایل مهمی که اکثر طراحان سایت برای طراحی فروشگاه اینترنتی قوی و حرفه ای از سیستم اپن کارت استفاده می کنند این است که می توانند پروژه سئو سایت فروشگاه اینترنتی را با کیفیت بسیار مطلوب و ایده‌ آل انجام دهند. سیستم اپن کارت برای سئو سایت بسیار قدرتمند است. نصب و راه اندازی سیستم اپن کارت برای فروشگاه اینترنتی هیچ دردسر خاصی ندارد. اگر این کار را به طراحان حرفه ‌ای در شرکت طراحی سایت در اصفهان واگذار کنید، قطعاً بهترین نتیجه را خواهید گرفت.

اگر می خواهید وب سایت فروشگاهی شما با سیستم اپن کارت طراحی شود، مطمئن باشید که پروژه سئو سایت فروشگاه اینترنتی، قوی و موثر خواهد بود و شما در مدت زمان کوتاهی به سودآوری می‌رسید. هر فروشگاه اینترنتی که در نظر داشته باشید را می توانید با سیستم اپن کارت راه اندازی نمایید. از فروش محصولات فیزیکی گرفته تا فروش محصولات دانلودی یا حتی فروشگاه‌ های اینترنتی همکاری در فروش با طراحی اپن کارت در اصفهان قابل راه اندازی و مدیریت هستند.

طراحی اپن کارت در اصفهان برای فروشگاه حرفه ای

به جرات میتوان گفت فروشگاه های اینترنتی راه اندازی شده با اپن کارت در اصفهان، یکی از بهترین پروژه ها هستند. این فروشگاه های اینترنتی، یک بستر قوی و کارآمد را برای خرید و فروش اینترنتی کالا فراهم می کنند. قالب های متنوعی برای سیستم اپن کارت تعریف شده است و قابلیت سفارشی سازی را نیز دارد. افزونه های مختلف برای فروشگاه اینترنتی در این سیستم فروشگاه ساز محبوب تعریف شده است. متناسب با فعالیت وب سایت فروشگاهی می توان از یک یا چند افزونه کاربردی استفاده کرد.

برای داشتن فروشگاه اینترنتی حرفه ای ابتدا باید یک ایده بسیار جذاب و فروش داشته باشید. محصولاتی را به بازار ارائه کنید که متقاضیان زیادی داشته باشد. تنها در این صورت است که یک فروشگاه اینترنتی زیبا و جذاب مخاطبان بیشتری را به سمت کسب و کار شما جذب می کند. برای دسترسی به این اهداف، طراحی اپن کارت در اصفهان را به شما پیشنهاد می دهیم.

طراحی اپن کارت در اصفهان در شرکت طراحی سایت

از آنجایی که سیستم اپن کارت، سیستم پرستاشاپ، سیستم فروشگاه ساز جوملا یا مجنتو، فروشگاه سازهای حرفه ای به شمار می روند، کار طراحی سایت فروشگاه اینترنتی را باید به شرکت های طراحی سایت واگذار کنید. اگر از قالب های آماده برای فروشگاه های اینترنتی استفاده کنید، در آینده ‌ای نزدیک برای پشتیبانی سایت یا حتی سئو سایت به مشکل برخورد خواهید کرد.

بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان، زمینه را فراهم کرده است که خدمات طراحی اپن کارت در اصفهان، طراحی پرستاشاپ یا طراحی فروشگاه اینترنتی با هر سیستم دیگری به بهترین شکل انجام شود. شما به عنوان یک مشتری، هر قالب یا سبکی را که برای فروشگاه اینترنتی خود در نظر داشته باشید می توانید بر اساس سیستم های فروشگاه ساز راه اندازی نمایید. خوشبختانه انتخاب میان گزینه‌ های مختلف برای شما وجود دارد. متناسب با بودجه اولیه خود می توانید بهترین فروشگاه اینترنتی را راه اندازی کنید و به سودآوری برسید.

طراحی اپن کارت در تهران

اپن کارت، یکی از بهترین سیستم ‌های ساخت فروشگاه است. در حال حاضر گزینه ‌های زیادی برای ساخت فروشگاه ‌های آنلاین وجود دارد که یکی از بهترین آن ‌ها طراحی اپن کارت در تهران است. این طراحی به ‌صورت کاملاً تخصصی و توسط کارشناسان حرفه ‌ای انجام می ‌شود. در نتیجه، خیال شما را از بابت فروشگاه آنلاین از هر لحاظ راحت می ‌کند. در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد طراحی اپن کارت تهران به شما بدهیم.

طراحی اپن کارت در تهران چیست؟

روش‌ های مختلفی برای طراحی فروشگاه وجود دارد که از آن جمله می ‌توان به انتخاب ‌های عالی مانند WooCommerce، Shopify،Prestashop و Magento اشاره کرد. اما سیستم OpenCart، نیز گزینه دیگری است که می ‌توانید به‌راحتی یک فروشگاه عالی آنلاین را با آن طراحی کنید. مانند سایر پلتفرم‌ های تجارت الکترونیک موجود برای طراحی فروشگاه ‌های آنلاین، OpenCart نیز یک پلتفرم خود میزبان و منبع باز است.

قسمت اول عبارت “اپن کارت” به این معنی است که شما می ‌توانید آن را روی سرور خود نصب کنید و از لحاظ میزبانی، نگهداری، مدیریت و امنیت، به ‌طور کامل خودتان آن را کنترل کنید. این ویژگی در واقع یک مزیت است. زیرا به‌ عنوان ‌مثال، در صورت طراحی فروشگاه با Shopify شرکت ‌های سازنده این پلتفرم ‌ها بسیاری از این موارد را به ‌عنوان بخشی از خدمات خود ارائه می‌ کنند. در نتیجه کنترل چندانی دست شما نخواهد بود و از این بابت باید هزینه بیشتری نیز پرداخت کنید.

از سوی دیگر، منبع باز به این معنی است که این پلتفرم برای عموم قابل ‌استفاده است. ویژگی بسیار دلپذیر محصولات منبع باز این است که معمولاً استفاده از آن‌ ها کاملاً رایگان است. یکی از معروف ‌ترین نمونه ‌های این پلتفرم ‌های منبع باز که حتماً می ‌شناسید نیز ورد پرس است که موفق ‌ترین سیستم مدیریت محتوا در جهان می ‌باشد. به همین دلیل استفاده از طراحی اپن کارت در تهران، بخصوص برای افرادی که سرمایه کمتری دارند، بسیار مفید است و تا حد زیادی هزینه‌ ها را کاهش می ‌دهد. در کنار این کاهش هزینه شما می‌ توانید یک فروشگاه کاملاً جذاب و جامع داشته باشید.

ویژگی ‌های طراحی اپن کارت در تهران

طراحی اپن کارت در تهران ویژگی ‌های بسیار منحصر به‌ فردی دارد که مهم ‌ترین آن ‌ها عبارت ‌اند از:

 • توانایی ایجاد و مدیریت محصولات نامحدود، فیزیکی و مجازی، از طریق یک رابط کاربری آسان
 • دارا بودن انبوهی از گزینه‌ های پرداخت و حمل ‌و نقل عالی
 • قابلیت گسترش بالا از طریق افزونه ‌های رایگان و پولی
 • سیستمی برای مدیریت چندین فروشگاه از یک هسته مرکزی
 • گزینه ‌های چند ارزی و چند زبانه بسیار کارآمد
 • وجود گزینه ‌های دقیق SEO و پاسخگویی خارج از داشبورد CMS در این سیستم
 • دارا بودن طیف گسترده ‌ای از ابزارهای بازاریابی

نحوه نصب و طراحی اپن کارت در تهران

همان ‌طور که در قسمت‌ های قبل به آن اشاره کردیم، طراحی اپن کارت در تهران یک راه حل خود میزبانی است، بنابراین باید میزبانی وب‌سایت خود را انتخاب کنید و دامنه ‌ای را ثبت کنید که می ‌توان تحت آن به فروشگاه مورد نظر دسترسی داشت. شما خودتان نیز می ‌توانید مانند ورد پرس این فروشگاه را راه‌ اندازی کنید. اما در صورتی ‌که دانش کافی در زمینه کد نویسی نداشته باشید، ممکن است به مشکلاتی بربخورید.

در این صورت می ‌توانید طراحی اپن کارت در تهران را به دست کارشناسان کاربلد در این زمینه که پشتیبانی خوبی هم دارند، بسپارید. ما برای آشنایی بیشتر شما با نحوه استفاده از اپن کارت مراحل نصب و آماده‌ سازی آن را در اینجا توضیح خواهیم داد که به ترتیب طبق گام‌ های زیر انجام می ‌شوند:

 •  OpenCart را دانلود کرده و برای نصب آماده کنید

اولین کاری که باید انجام دهید این است که به صفحه دانلود OpenCart بروید و دکمه بزرگ Download Now را بزنید. پس از اتمام کار، باید یک فایل فشرده روی هارد دیسک خود با این نام پیدا کنید و سریعاً آن را از حالت فشرده خارج کنید. در این فایل، تعدادی فایل و همچنین دایرکتوری به نام آپلود پیدا خواهید کرد. این مهم‌ترین بخش کار خواهد بود، بنابراین آن را به ‌درستی انجام دهید.

اکنون زمان آن است که از طریق FTP به ارائه ‌دهنده هاست خود متصل شوید. برای این کار، به یک سرویس ‌گیرنده FTP مانند FileZilla نیاز دارید. کلاینت FTP ابزار بسیار مهمی برای طراحان وب است که به شما امکان می‌دهد از راه دور به سرور متصل شوید. تنها چیزی که نیاز دارید یک نام میزبان، نام کاربری FTP و رمز عبور است.

شما می ‌توانید این موارد را از پنل مدیریت ارائه ‌دهنده هاست خود دریافت کنید. اگر نتوانستید آن را پیدا کنید با پشتیبانی ‌هاست سایت خود تماس بگیرید. هنگام اتصال به سرور، به دایرکتوری که دامنه شما به آن اشاره دارد بروید. اینجاست که باید تمام فایل‌ ها را از داخل پوشه آپلود که قبلاً در مورد آن صحبت کردیم، آپلود کنید. شما باید فایل‌ های opencart را از طریق ftp آپلود کنید.

 • پایگاه داده را ایجاد کنید.

زمانی که آپلود در حال انجام است، وقت آن رسیده است که مراقب بخش دوم وب ‌سایت تجارت الکترونیک خود یعنی پایگاه داده یا MySQL باشید. اینجا جایی است که OpenCart تمام محتوای شما، ارتباط آن با یکدیگر، نام ‌های کاربری، رمز عبور و سایر اطلاعات را ذخیره می ‌کند. این بخش اساساً قلب فروشگاه آنلاین شما است.

نحوه ایجاد یک پایگاه داده واقعاً به ارائه ‌دهنده هاست شما یا شرکت طراحی اپن کارت در تهران که قرار است این کار را برایتان انجام دهد، بستگی دارد. بسیاری از آن‌ ها به شما اجازه این کار را از طریق phpMyAdmin می‌دهند که می ‌توانید دستورالعمل‌ها را بررسی کنید. اگر در سی پنل هستید، از این مراحل استفاده کنید. بسیاری از ارائه‌ دهندگان نیز منویی به نام MySQL Databases یا موارد مشابه دارند که در آن می ‌توانید این تنظیمات را مدیریت کنید. مواردی که باید در این بخش به دست بیایند، عبارت ‌اند از:

 • آدرس میزبانی پایگاه داده شما
 • نام پایگاه داده
 • یک نام کاربری با دسترسی کامل به آن
 • رمز عبور کاربر

 • اجرای نصب

اکنون هر آنچه را که برای شروع نصب OpenCart نیاز دارید در اختیار دارید. برای انجام این کار، به ‌سادگی به آدرس اینترنتی ساخته شده بروید. اگر همه ‌چیز را به ‌درستی پیکربندی کرده باشید، می ‌توانید مراحل نصب را طبق راهنما پیش بروید. البته پیچیدگی ‌هایی ممکن است برای شما ایجاد شود که در صورت طراحی اپن کارت تهران همه این موارد به ‌راحتی انجام می ‌شوند.

توجه داشته باشید که اگر خودتان نصب را انجام دادید، برای ایمن نگه داشتن فروشگاه خود، باید به سرور خود برگردید و دایرکتوری نصب را حذف کنید. حالا در آخرین صفحه تنظیمات، می ‌توانید دو دکمه را مشاهده کنید که شما را به فروشگاه آنلاین خود می ‌برد و به شما امکان می‌ دهد وارد بخش مدیریت شوید.

طراحی اپن کارت در تهران، پیچیدگی‌های زیادی دارد و نصب آن بر روی وب ‌سایت شما که به ‌صورت خلاصه در این مقاله برایتان توضیح دادیم، یکی از مراحل کار است. شما می‌توانید با سپردن طراحی فروشگاه آنلاین خود به متخصصان طراحی اپن کارت تهران، این کار را به نحو احسن انجام دهید. از طرفی با سپردن طراحی فروشگاه به دست افراد کار بلد خودتان می‌توانید بر روی ایده ‌های بازاریابی و محصولات و خدماتی که قرار است در فروشگاه خود به مخاطبان ارائه دهید، تمرکز کنید. همه این موارد در کنار هم می ‌توانند تفاوت زیادی در نتایج فروش شما و در نهایت، افزایش درآمد شما ایجاد کنند.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.