امروز برابر است با :1400-11-01

طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی به خدماتی گفته می ‌شود که برای مشاغل و کسب و کارهای آنلاین ارائه شده و باعث می شود یک وب سایت حرفه ای، شیک و کاربر پسند به اجرا درآید. داشتن یک سایت اختصاصی در دنیای پر رقابت امروزی، یک امتیاز مثبت تلقی می ‌شود. وقتی شرکت یا کسب و کار شما یک سایت اختصاصی داشته باشد، یعنی برندسازی شما قوی تر از رقبا خواهد بود و وب سایت شما از پایه کدنویسی می شود. خدمات طراحی سایت حرفه ای و اختصاصی کمک می کند کسب و کار شما سریع تر در موتورهای جستجوگر دیده شود؛ این یعنی فروش شما می ‌تواند چندین برابر افزایش داشته باشد.

خدمات طراحی سایت اختصاصی به شما کمک می کند کسب و کار کوچک خود را به تدریج رشد دهید، توسعه دهید و حتی بتوانید خدمات و محصولات خود را متنوع تر کنید. یک سایت حرفه ای و اختصاصی از نظر ویژگی های بصری و ویژگی های فنی به صورت کاملاً تخصصی و خاص طراحی می ‌شود. داشتن سایت اختصاصی، مزایای زیادی به همراه دارد. در ادامه شما را با ۶ نمونه از مزایای داشتن سایت اختصاصی آشنا می کنیم.

توسعه فناور پویا فراز

6 مزیت طراحی وب سایت حرفه ای که باید بدانید

داشتن یک وب سایت حرفه ای نه تنها مفید است، بلکه اگر می خواهید در بین رقبای خود متمایز شوید، امری ضروری است. در عصر تکنولوژی امروزی، مردم دیگر شما را در دفترچه تلفن خود جستجو نمی کنند. مشتریان بالقوه، شما را در گوگل جستجو می کنند؛ وب سایت شما را برای دریافت اطلاعات تماس جستجو می کنند و وب سایت شما را با رقبا مقایسه می کنند تا مشخص کنند چه کسی بهترین نیازهای آنها را برآورده می کند. متأسفانه هر صاحب کسب و کاری ارزش صرف پول برای داشتن یک وب سایت حرفه ای ندارد!! در اینجا چند نکته در مورد اینکه چرا داشتن یک وب سایت و طراحی سایت اختصاصی برای شما مفید است، ذکر شده است.

  •  تأثیر مثبت در اولین برخورد کاربران

امروزه صفحه اول وب سایت شما اساساً نمایی از فروشگاه شما است. هر زمان که با یک فرد جدید یا مشتری بالقوه ملاقات می کنید، همیشه نگران ایجاد بهترین تأثیر در مخاطب برای اولین بار هستید. پس چرا باید وب سایت شما متفاوت باشد؟ وب سایت شما باید بازتابی فوری از کسب و کار شما، شخصیت و تجارت شما باشد. یک وب سایت غیر حرفه ای می تواند منجر به عدم استقبال بازدیدکنندگان شود؛ یا اینکه نشان دهد کسب و کار شما قدیمی شده است. این حالت باعث می شود که کاربران به دنبال خدماتی باشند که شما می توانستید ارائه دهید اما از نظرتان پنهان بوده است. با سفارش پروژه های طراحی سایت اختصاصی، این شرایط را به راحتی تغییر می دهید.

  • کسب رتبه بندی بالاتر در موتورهای جستجو

یکی از اصطلاحات مهم در بازاریابی آنلاین این روزها “سئو” است. سئو یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو اساساً بهینه سازی وب سایت شما به منظور کسب رتبه بالاتر در بین موتورهای جستجوی امروزی است. هنگامی که افراد در جستجوی یک کسب و کار یا خدمات خاص متناسب با نیازهای خود هستند، عبارات کلیدی در مرورگرها را جستجو می کنند. از نظر آماری، این کاربران از اولین یا دومین کسب و کاری که در جستجوی آنها نمایش داده می شود، بازدید می کنند.

حال اگر سایت شما قدیمی است، حاوی محتوای خاصی نیست که باید توسط موتورهای جستجو انتخاب شود. بنابراین به جای قرار گرفتن در صفحه اول لیست جستجو، ممکن است در صفحه 5 یا 6 پنهان شوید و هرگز توسط کاربرها دیده نشوید. داشتن رتبه بالا در موتورهای جستجو، یکی از بهترین روش های امروزی برای به دست آوردن مشتریان جدید است. سئو سایت را باید در مرحله دوم پس از پروژه طراحی سایت اختصاصی قرار دهید.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *