طراحی و ساخت فروشگاه اینترنتی

طراحی فروشگاه اینترنتی در اصفهان یکی از راهکارهای کاربردی برای توسعه کسب و کارها محسوب می شود. ایده های طراحی وب سایت حرفه ‌ای را همه ما کم و بیش می شناسیم. آن دسته از کسب و کارهای فروشگاهی که هنوز به صورت فیزیکی محصولات خود را می ‌فروشند، نیاز دارند که به حوزه طراحی سایت حرفه ای در اصفهان هم وارد شوند. همه ما این روزها کارهای خود را به صورت آنلاین انجام می دهیم. خرید از فروشگاه اینترنتی هم جزو همین فرآیندها قرار دارد. به همین دلیل است که می گوییم زمان اکنون، بهترین فرصت برای ورود به دنیای تجارت الکترونیکی می باشد.

مقاله پیشنهادی : ایده کسب و کار اینترنتی

توسعه فناور پویا فراز

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در اصفهان به شما کمک می کند که یک وب سایت حرفه ای داشته باشید تا از آن طریق، مخاطبان بیشتری را در شهرهای مختلف بتوانید جذب کنید. اگر فروشگاه اینترنتی شما کاملاً حرفه ای و جذاب طراحی شده باشد، مخاطبان به سمت سایت گرایش بیشتری دارند و تشویق می شوند که از شما خرید کنند. طراحی سایت حرفه ای برای فروشگاه اینترنتی، مشتریان بالقوه را جذب می‌ کند، تجربه کاربری عالی را در اختیار آنها قرار می دهد و به فروشگاه شما این فرصت را می دهد که در بهترین حالت به صورت یک فروشگاه حرفه‌ ای جلوه کند. در ادامه درباره اصول طراحی فروشگاه اینترنتی در اصفهان و نکاتی که باید رعایت کنید بیشتر صحبت می ‌کنیم. برای دریافت مشاوره راه اندازی فروشگاه اینترنتی با شرکت پویا فراز تماس حاصل فرمایید!

آموزش طراحی فروشگاه اینترنتی

نکات مهم برای طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در اصفهان

  • فروشگاه اینترنتی باید ساده باشد

یکی از نکات مهم برای طراحی فروشگاه اینترنتی این است که سایت شما علاوه بر اینکه باید حرفه ‌ای باشد، باید یک محیط ساده و قابل دسترس را فراهم کند. در دنیای تجارت الکترونیکی، ساده بودن، یک امتیاز محسوب می شود. هر چه فروشگاه اینترنتی شما شلوغ تر باشد یا رنگ های زیادی را در آن به کار ببرید باعث می شود که کاربران خسته شوند و فروش شما بسیار کاهش پیدا می کند. هر آنچه که باعث شود مخاطب سایت شما تمرکز خود را روی محصولات از دست بدهند، باید از وب سایت حذف کنید.

  • برندسازی اهمیت دارد

یکی از نکاتی که در طراحی فروشگاه اینترنتی در اصفهان همیشه مورد توجه قرار می‌گیرد اهمیت و جایگاه برند سازی است. شاید به دنبال طراحی فروشگاه اینترنتی لباس باشید؛ یا شاید هم به دنبال یک فروشگاه اینترنتی برای زیورآلات یا فروش انواع کیف مردانه و زنانه هستید؛ در این صورت، زمانی که نوبت به خرید آنلاین می رسد، مردم ترجیح می دهند از فروشگاه هایی خرید کنند که برند یا مارک آنها شناخته شده است. سایت هایی که هیچ اعتبار ظاهری ندارند مورد توجه قرار نمی گیرند و این یعنی مخاطبان، سایت را به سرعت ترک کرده و فروش کاهش پیدا می کند. برای داشتن یک سایت فروشگاهی حرفه ای باید از طراحان حرفه ای کمک بگیرید.

فروشگاه اینترنتی در اصفهان

  • انتخاب رنگ مناسب برای طراحی سایت

نباید از نقش انتخاب رنگ مناسب در طراحی فروشگاه اینترنتی در اصفهان غافل شد. تمام صفحات وب سایت باید از قالب رنگ انتخاب شده تبعیت کنند. سعی کنید رنگ مورد علاقه خود را در طراحی وبسایت دخالت ندهید. یک فروشگاه اینترنتی با هر موضوعی باید در طیف رنگی مخصوص به همان موضوع، راه اندازی شود. به طور مثال فروشگاه های اینترنتی مواد شیمیایی یا لوازم آزمایشگاهی معمولاً به رنگ ‌های نقره ‌ای یا آبی روشن انتخاب می شوند.

برای داشتن فروشگاه اینترنتی حرفه ‌ای، بهتر است رنگ سایت را مطابق با روانشناسی رنگ برای کسب و کارهای اینترنتی طراحی کنید. انتخاب رنگ برای فروشگاه اینترنتی در اصفهان بر اساس احساسات عواطف و بازخورد مشتریان انجام می گیرد. تمام قسمت های وب سایت فروشگاهی باید از طیف رنگی که انتخاب کرده اید به صورت تیره تر یا روشن تر طراحی شوند تا یک هماهنگی رنگ را به نمایش بگذارند.

  • انتشار تصاویر با کیفیت

در دنیای طراحی وب سایت، بخصوص سایت فروشگاه اینترنتی در اصفهان، انتشار تصاویر با کیفیت، حرف اول را می‌زند. مطالعات، آمارها و نتایج حاصل از بررسی های بازخورد مخاطب نشان داده که تصاویر زیبا، شفاف و با کیفیت تا ۴۰ درصد و حتی بیشتر، مخاطبان را به یک وب سایت جذب می کند. حتی اگر مخاطبان سایت شما قصد خرید از فروشگاه اینترنتی را نداشته باشند، از طریق تصاویر، جذب می‌شوند و این یعنی یک عامل محرک را به آنها داده اید که بتوانند در آینده از شما خرید کنند. فروشگاه هایی که هیچ تصویری از محصول منتشر نمی کنند، بدون شک، هیچ فروشی ندارند.

مشاوره فروشگاه اینترنتی

  • انتخاب صحیح دسته بندی ها در سایت

یکی از عواملی که در طراحی فروشگاه اینترنتی در اصفهان بسیار اهمیت دارد، انتخاب صحیح دسته بندی ها شاخه های اصلی و زیر شاخه ها برای محصول است. هیچ چیز برای کاربر سایت فروشگاهی بهتر از این نیست که با یک کلیک به شاخه اصلی و سپس زیر شاخه ها دسترسی داشته باشد. مثلاً برای گروه لوازم آشپزخانه، زیر شاخه های متعددی را قرار می دهید که کاربر با نگه داشتن موس روی آن می تواند تمام زیر شاخه ها را ببیند و با دومین کلیک به شاخه مربوطه هدایت شود.

در این راستا قرار دادن یک منوی جستجو در وب سایت فروشگاهی به کاربر کمک می‌ کند که محصول خود را سریع تر پیدا کند. در ادامه، امکان فیلتر کردن محصولات بر اساس رنگ، اندازه، قیمت، نام برند و موارد دیگر باید در یک سایت فروشگاهی وجود داشته باشد. هدف شما از طراحی سایت فروشگاه اینترنتی این است که مشتریان کالاهای مورد نیاز خود را پیدا کنند و هزینه آن را به صورت ایمن پرداخت نمایند.

نکات برتر در طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی یک وب سایت فروشگاه اینترنتی در اصفهان تا حدودی می تواند مشکل باشد. شرکت هایی که تجربه کافی را در طراحی یک فروشگاه اینترنتی حرفه‌ای دارند با رعایت نکات برتر در طراحی وب و با تسلط به دنیای تجارت الکترونیکی می ‌توانند هر آنچه که برای کسب و کار خود نیاز دارید را برای شما طراحی کنند. وقتی فروشگاه اینترنتی شما راه اندازی شد، نه تنها یک سایت شگفت ‌انگیز دارید، بلکه می توانید محصولات خود را روز به روز بیشتر کنید. امکاناتی که فروشگاه اینترنتی در اختیار شما می گذارد، فراتر از چیزی است که تصور می‌ کنید! شما در یک روز می ‌توانید هزاران مشتری داشته باشید. اگر طبق اصول عمل کنید، درصد قابل توجهی از مخاطبان از شما خرید می کنند.

آموزش طراحی فروشگاه اینترنتی در اصفهان

فروشگاه اینترنتی در تهران

ایده های بسیاری برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی در تهران وجود دارد. ایده ها متنوع هستند و تشخیص اینکه کدام یک از فروشگاه های اینترنتی می تواند پرفروش تر و پربازده باشد، تقریباً دشوار است. امروزه اکثر کاربران اینترنت ترجیح می دهند محصولات یا نیازهای خود را به صورت آنلاین برآورده کنند. مثلاً از فروشگاه اینترنتی کتاب خرید می کنند؛ یا لوازم التحریر را آنلاین سفارش می دهند؛ و حتی ممکن است خدمات گردشگری، خدمات بیمه و صدها عنوان دیگر را نیز به صورت اینترنتی دریافت کنند.

توسعه فناور پویا فراز

یک فروشگاه اینترنتی، خریداران بالقوه زیادی دارد و این امر باعث می شود که کسانی که به دنبال یک منبع درآمد خوب هستند بتوانند با راه اندازی فروشگاه آنلاین به سود خوبی برسند. شاید جزو آن دسته از افرادی باشید که ترجیح می دهید فروشگاه اینترنتی در تهران داشته باشید و به دنبال ایده های پرسود هستید که ارزش امتحان کردن را دارند؛ اما در درجه اول بهتر است به این موضوع بپردازیم که چگونه یک فروشگاه آنلاین بسازیم.

راه اندازی فروشگاه اینترنتی تا چند سال قبل کار آسانی نبود. اما امروزه بسیاری از موانع از میان برداشته شده است. برای اینکه یک فروشگاه اینترنتی حرفه ‌ای در تهران داشته باشید، باید برای طراحی فروشگاه اینترنتی اقدام کنید. خرید دامنه مناسب، هاست مناسب و انتخاب یک نام ایده آل برای فروشگاه اینترنتی هم ضرورت دارد. کارشناسان و طراحان سایت به شما کمک می کنند تا تمام این مراحل را در عرض چند دقیقه و طبق قرارداد طراحی سایت حرفه ای انجام دهید.

شما می توانید زیباترین و بهترین فروشگاه اینترنتی در تهران را هم با سیستم وردپرس و هم با افزونه های ووکامرس و سایر پلتفرم های طراحی سایت راه اندازی کنید. برای رسیدگی به تجارت الکترونیکی در یک فروشگاه آنلاین، این کارها مقرون به صرفه است. در ادامه با مهمترین محصولاتی آشنا می‌شوید که ارزش ارائه شدن در فروشگاه های آنلاین را دارند.

پرفروش ترین محصولات برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی در تهران

  • محصولات زیبایی آرایشی و بهداشتی

اولین و بزرگترین گروه از محصولاتی که برای راه ‌اندازی فروشگاه اینترنتی در تهران پیشنهاد می ‌شوند و سود خوبی دارند، محصولات زیبایی، آرایشی و بهداشتی است. محصولات آرایشی و بهداشتی در تمام جهان جزو پرمصرف ترین محصولات محسوب می شوند. این ایده برای تجارت الکترونیکی همچنان بسیار سودآور است. قشر جوان، گرایش زیادی به خرید اینترنتی محصولات آرایشی زیبایی و بهداشتی دارند. اگر بازاریابی خوبی برای فروشگاه اینترنتی خود انجام دهید، شانس موفقیت شما در این راه بسیار زیاد است.

  • انواع ساعت

دومین گروه از محصولاتی که می توانید آنلاین بفروشید و سود خوبی دارد، انواع ساعت های مختلف است. ساعت مچی، ساعت دیواری، ساعت های آنالوگ دیجیتال و حتی ساعت های هوشمند با قابلیت اتصال به تلفن همراه و بلوتوث جزو پرفروش‌ترین محصولات هستند. مردم به دلایل مختلفی از ساعت های هوشمند استفاده می کنند. این محصولات در سال ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ به قدری پرفروش بودند که آمار فروش جهانی آن بیشتر از ۵۰ میلیارد دلار بوده است. این فروشگاه اینترنتی می تواند شما را به سود خوبی برساند و برای تجارت الکترونیک ارزش امتحان کردن را دارد.

  • اسباب بازی و بازی های فکری کودکان

یکی دیگر از محصولاتی که می توانید در فروشگاه اینترنتی در تهران بفروشید و سود خوبی به دست بیاورید، انواع اسباب بازی، بازی های فکری یا بازی های ویدیویی است. تولید اسباب بازی در انواع مختلف یک صنعت جهانی است که روز به روز هم تغییرات و تحولاتی در آن رخ می دهد. کودکان هنوز هم به بازی با اسباب بازی های فیزیکی علاقه مند هستند، بنابراین بازار خوبی دارد. شما می توانید با یک سرمایه گذاری کوچک شروع کنید، و فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی نمایید. به تدریج متوجه می‌شوید که کدام اسباب بازی ها محبوب تر هستند و بنابراین تمرکز بازاریابی خود را بر روی همان محصولات خواهید داشت.

  • انواع پوشاک، کیف و کفش

یکی دیگر از بهترین ایده های راه اندازی فروشگاه اینترنتی در تهران، فروشگاه انواع پوشاک، کیف و کفش زنانه، مردانه و بچگانه است. پوشاک، همیشه طرفداران خاص خود را داشته است. دنیای مد و پوشاک به شدت در حال تغییر است و مشتریان از محصولات جدید و زیبا و با کیفیت استقبال می کنند. شما می توانید در فروشگاه اینترنتی خود، ست کیف و کفش زنانه، ست کفش مردانه، ست لباس و کفش بچه گانه و ده‌ ها ایده دیگر را پیاده سازی کنید و بفروشید. توجه داشته باشید که برای پرفروش تر شدن فروشگاه اینترنتی، لازم است تصاویر با کیفیت و جذاب از محصولات منتشر کنید.

  • لوازم دیجیتال- لوازم جانبی موبایل

برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی در تهران می توانید بر روی فروش لوازم جانبی موبایل یا کالای دیجیتال سرمایه گذاری کنید. این محصولات بسیار پرفروش و پر تقاضا هستند. به شرطی که هم تأمین کالا را بتوانید انجام دهید و هم ارائه به مشتری در مدت زمان کوتاهی طبق اصول و قوانین خرید اینترنتی انجام بگیرد.

نکات تکمیلی برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی

فراموش نکنید که اگر قرار است فروشگاه اینترنتی در تهران راه اندازی کنید، باید تمام جوانب کار را بسنجید. از تامین جنس اولیه گرفته تا هزینه‌ های طراحی سایت، کمپین های تبلیغاتی، هزینه تبلیغات چاپی، در نظر گرفتن مکانی برای انبار محصولات و روش های ارسال کالا برای مشتری خدمات پس از فروش و ده ‌ها گزینه دیگر که در تجارت الکترونیکی ضرورت دارد، همه باید برای پر سود بودن و پرفروش بودن یک فروشگاه اینترنتی به طور کامل در نظر گرفته شود.

بسیاری از ایده های راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی هستند که ارزش پیگیری دارند اما بسیاری دیگر از محصولات برای راه اندازی فروشگاه آنلاین چندان سود آور نیستند. اگر واقعاً می‌خواهید فروشگاه ‌آنلاین داشته باشید، حتماً با کارشناسان کسب و کارهای اینترنتی مشورت کنید تا به شما بگویند که کدام ایده ها ارزش امتحان کردن را دارند. شاید شما بتوانید ۱۰ محصول را آنلاین بفروشید اما همه آنها به یک میزان سودآوری ندارند.

در حال حاضر برترین محصولات برای فروش اینترنتی شامل محصولات آرایشی- بهداشتی و زیبایی، محصولات تغذیه و تناسب اندام، انواع اسباب ‌بازی ‌های کودکان، پوشاک، انواع فایل آموزشی و فایل تحقیقاتی، لوازم جانبی موبایل و کالای دیجیتال است. اگر امکان افتتاح یک فروشگاه آنلاین را دارید، به زودی به سودآوری خوبی می‌رسید، بنابراین سرمایه کافی را برای طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در تهران اختصاص دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر یا ثبت سفارش پروژه طراحی سایت حرفه ‌ای فروشگاه اینترنتی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

فروشگاه اینترنتی در مشهد

متداول ترین راه برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی در مشهد این است که یک استراتژی داشته باشید و محصولات پرفروش در شهر مشهد و نواحی اطراف را پیدا کنید. راه اندازی یک سایت فروشگاه اینترنتی تقریباً ساده است، اما اینکه بتوانید با یک استراتژی خوب محصولات را در سایت بارگذاری کنید، تبلیغات انجام دهید و مشتریان دائم به دست بیاورید، تقریباً دشوار است! نمی‌ گوییم که این کار، غیر ممکن است اما باید تلاش و زمان زیادی را صرف کنید. به همین دلیل است که تاکید داریم بهترین محصولات را انتخاب کنید که قابلیت فروش آنلاین را دارند.

فروشگاه اینترنتی در مشهد باید یک سری ویژگی ‌هایی داشته باشد که هم مخاطبان بیشتری جذب کند و هم بتواند آنها را به خرید تشویق نماید. در راستای طراحی سایت فروشگاه اینترنتی، باید به راه اندازی کمپین های تبلیغاتی، تولید محتوای سایت، تهیه عکس های با کیفیت از محصولات و برنامه ریزی برای ارسال محصولات به مشتری هم داشته باشید. در ادامه بیشتر درباره ویژگی های فروشگاه آنلاین در مشهد صحبت می کنیم.

توسعه فناور پویا فراز

یک فروشگاه اینترنتی حرفه ای در مشهد چه ویژگی هایی دارد؟

یک سایت فروشگاه اینترنتی در مشهد، منحصر به فرد با طراحی چشم نواز و استاندارد است. محصولی که برای فروش در فروشگاه آنلاین انتخاب می کنید باید خاص و پر فروش باشد. اگر این انتخاب بر اساس یافتن مشکل و ارائه راه حل باشد، حتماً فروش شما بیشتر خواهد بود. اگر محصولی که در فروشگاه اینترنتی خود ارائه می دهید، مشکلی را از افراد حل کند، قطعاً تقاضا برای آن زیاد خواهد بود. این یعنی در مدت زمان کوتاه تری به سودآوری می ‌رسید.

از دیگر ویژگی هایی که یک فروشگاه اینترنتی در مشهد باید داشته باشد، قیمت گذاری صحیح برای محصولات است. اکثر مشتریان به فروشگاه های اینترنتی اعتماد می‌ کنند که قیمت محصولات به روز رسانی شده باشد و در معرض دید قرار بگیرد. در دسترس بودن محصولات به همراه ارائه مشخصات و ویژگی های هر محصول باعث می شود که کاربری سایت، راحت‌ تر باشد.

به عبارت دیگر می‌ گوییم سایت از ناوبری استاندارد برخوردار است. ارائه خدمات پس از فروش، خدمات پشتیبانی مشتریان و مشاوره خرید، نمونه دیگری از ویژگی هایی است که یک سایت فروشگاهی باید داشته باشد. اکنون که دانستید یک فروشگاه اینترنتی در مشهد باید چگونه باشد، لازم است به برخی از پرفروش‌ترین محصولات اشاره کنیم که می ‌توانند سودآوری خوبی برای شما ایجاد کنند.

معروف ترین محصولات برای فروش اینترنتی در سال ۲۰۲۱

انواع فروشگاه اینترنتی در یک دهه اخیر رشد بسیار مثبت داشته است. با این حال اگر تصمیم دارید فروشگاه اینترنتی در مشهد راه اندازی کنید، باید حوزه هایی را انتخاب کنید که خاص و منحصر به فرد باشند. قبل از اینکه بدانید چه چیزی را به صورت آنلاین می فروشید یا شروع به تحقیق در زمینه های مختلف برای ارسال کالا یا فروش آنلاین کالا کنید، نکته ‌ای وجود دارد که باید از آن مطلع شوید.

آیا به این موضوع فکر کرده‌اید که چرا برخی محصولات در فروشگاه های آنلاین، فروش میلیونی دارند اما برخی دیگر از محصولات به ندرت به فروش می رسند؟ پاسخ، این است؛ محصولاتی که در طولانی مدت جذابیت خود را از دست بدهند، به تدریج از بازار خارج می شوند، بنابراین بهتر است برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی در مشهد به محصولاتی فکر کنید که همیشه و همه جا طرفدار داشته باشد.

بهترین و معروف ترین محصولاتی که در سال ۲۰۲۱ برای فروش آنلاین معرفی شده شامل موارد زیر است:

محصولات آرایشی و بهداشتی- لوازم سفر و طبیعت گردی- انواع لباس فرم- محصولات مراقبت از پوست و مو- محصولات سرگرمی و بازی- انواع صنایع دستی- کالای برق و روشنایی- لوازم جانبی موبایل- انواع طلا و جواهرات و زیور آلات- انواع پوشاک- ساعت های هوشمند- کتاب- لوازم دکوری و آشپزخانه ای- محصولات دیجیتال صوتی و تصویری.

بهترین ایده ها برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی در مشهد را می توانید از سایت های فروشگاهی بزرگ پیدا کنید. مثلاً بررسی کنید که وب سایت های چند فروشندگی روی چه محصولاتی بیشترین بازدید را دارند. این نشان می‌ دهد که آن محصول یا محصولات بهتر مورد استقبال قرار گرفته اند. به این ترتیب اگر صاحبان فروشگاه های تجارت الکترونیکی می ‌توانند از این محصولات سود ببرند، چرا شما نتوانید فروشگاه اینترنتی خاص خود را داشته باشید؟!

چه محصولاتی در مشهد به صورت آنلاین، بهتر به فروش می رسند؟

علاوه بر تمام گزینه هایی که در قسمت قبل مطرح کردیم و جزو پرفروش ترین محصولات برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی در مشهد بودند، برخی دیگر از محصولات هم هستند که برای شهر مشهد پیشنهاد می شوند. به طور مثال صنایع دستی استان خراسان، گزینه ای ایده آل برای راه اندازی کسب و کار آنلاین است. صنایع دستی بومی استان خراسان در شهر مشهد، شهرستان های اطراف و حتی شهرهای دیگر طرفداران زیادی دارد. یک فروشگاه صنایع دستی اختصاصی برای محصولات مشهد و استان خراسان، سود قابل توجهی را به همراه خواهد داشت.

فروشگاه اینترنتی محصولات خانه و آشپزخانه، ایده دیگری است که می توانید از آن سود خوبی کسب کنید. برای این کار باید با عمده فروشان قرارداد ببندید تا محصولات را بتوانید از آنجا به دست مصرف کننده برسانید. فروشگاه های اینترنتی مواد غذایی، محصولات ارگانیک، میوه و سبزیجات، انواع چای و دمنوش و انواع محصولات مراقبت های شخصی برای این کسب و کارها پیشنهاد می شود.

بهترین شرکت طراحی سایت فروشگاهی

محصولات مختلفی را می توانید انتخاب کنید و در فروشگاه اینترنتی در مشهد بفروشید. انتخاب محصول به بودجه مالی شما و استراتژی تجارت الکترونیک بستگی دارد. تقریباً می توانید محصولات متنوعی را آنلاین بفروشید؛ اما موفقیت به این بستگی دارد که چگونه اقدام کنید و طراحی سایت قوی داشته باشید. برای اینکه در فروش اینترنتی محصولات در مشهد موفق تر باشید، به عوامل مهمی نظیر انتخاب محصول مناسب و پر تقاضا، طراحی سایت حرفه ای، قیمت گذاری صحیح و داشتن طرح کسب و کار توجه کنید.

زمانی که آماده شدید به دنیای کسب و کار اینترنتی وارد شوید، باید طرح مجزا و البته کارآمد برای بازاریابی محصولات خود آماده کنید. مشاوران کسب و کارهای اینترنتی در این زمینه می توانند به شما کمک کنند. استراتژی بازاریابی برای فروشگاه اینترنتی در مشهد باعث می شود در مدت زمان کوتاه تر از آنچه که تصور می کنید، فروش شما افزایش پیدا کند. برنامه ریزی برای سئو سایت فروشگاهی، تبلیغات در شبکه های اجتماعی و تبلیغات آنلاین متعدد، کلید موفقیت سایت فروشگاهی شما است. اگر نیاز دارید که برای پروژه سایت فروشگاهی خود برنامه خاصی داشته باشید یا مشاوره نیاز دارید، با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی برای شروع تجارت الکترونیکی بسیار اهمیت دارد. طراحان معتبر در زمینه طراحی سایت حرفه امیدوارند که مشتریان درک صحیحی از بازار هدف داشته باشند؛ یعنی صاحبان کسب و کار بدانند محصولات و خدمات را در فروشگاه اینترنتی خود برای کدام گروه از جامعه ارائه می دهند. تفاوتی نمی کند فروشگاه اینترنتی شما کوچک باشد یا بزرگ؛ آنچه مهم است این که شما طراحی وب سایت فروشگاهی را می توانید بر اساس سیستم وردپرس یا ووکامرس یا سایر پلتفرم ها اجرا کنید. طراحی سایت حرفه ای برای فروشگاه اینترنتی، بخش مهمی از فرایند تبدیل مخاطب به مشتری است.

توسعه فناور پویا فراز

اگر پروژه های طراحی سایت فروشگاهی را حرفه ای و منحصر به فرد اجرا نکنید، به تجارت خود صدمه زده اید! این شرایط ممکن است در برنامه های موفقیت طولانی مدت کسب و کار شما تاثیر منفی بگذارد. برای داشتن یک فروشگاه اینترنتی حرفه ای، سرمایه گذاری مناسبی را اختصاص دهید. یک طراحی خوب، محصولات شما را زیبا تر و بهتر به نمایش می گذارد و چه بسا مخاطبان، تجربه یک خرید آسان و لذت بخش را خواهند داشت و در آینده بیشتر از شما خرید می کنند.

توجه به زیبایی ظاهری، تنها یکی از نکات مهم برای طراحی سایت است. از طرف دیگر نحوه کارکرد و ساده بودن مراحل خرید در وب سایت برای مشتری، عامل دیگری است که یک وب سایت فروشگاه اینترنتی را بسیار حرفه‌ای جلوه می دهد. از برنامه ریزی دقیق برای طراحی سایت غافل نشوید! چیزی که می‌توانند شما را به موفقیت، نزدیک تر کند. برای دریافت مشاوره رایگان با مهندس پویا قندی تماس حاصل فرمایید!

آموزش طراحی سایت فروشگاهی

مهمترین نکاتی که در طراحی سایت فروشگاهی باید رعایت کنید!

طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی به این معنا است که خریداران و مشتریان را باید در اولویت اهمیت قرار دهید. به این ترتیب اطمینان حاصل می کنید که وب سایت می تواند آنچه را که مشتریان نیاز دارند، به سرعت به آن ها نمایش دهد. مشتریان، کالاهای مورد نظر خود را سریع انتخاب می‌کنند و می توانند قیمت ها را در سبد خرید مشاهده کرده و هر چه سریع تر، پرداخت را انجام دهند.

یکی از مهمترین نکاتی که در طراحی سایت فروشگاهی باید بدانید این است که منوی هدایت کننده مشتری یا همان ناوبری سایت باید ساده و روان باشد. اگر مخاطب برای پیدا کردن یک محصول در سایت شما سر در گم شود از شما خرید نمی‌کند؛ خسته می‌شود و سایت را ترک می ‌کند. یک نوار جستجوگر در قسمت بالای وب سایت قرار دهید؛ مشتری می تواند آنچه را که در نظر دارد در این قسمت وارد کند و با یک کلیک، محصول را در سایت بررسی نماید.

طراحی سایت فروشگاهی در اصفهان برای کسب و کارهای مختلف ارائه می شود. شکل ظاهری وب سایت به این بستگی دارد که شرکت قرار است چه محصولاتی را به فروش برساند. معمولاً برای فروشگاه های گسترده که بیشتر از ۱۰۰ محصول را ارائه می ‌دهند بهتر است فیلترهای جستجوگر قرار داده شود. به این ترتیب مشتری می تواند محصولات را بر اساس رنگ، اندازه، سایز، برند تولید کننده و سایر ویژگی ها دسته بندی کند.

مشارکت بیشتر مخاطبان، عامل موفقیت در وب سایت های فروشگاهی

در طراحی سایت فروشگاهی، برنامه ای را ترتیب دهید که امکان به اشتراک گذاری تمام مطالب یا محصولات از شبکه‌ های اجتماعی وجود داشته باشد. اگر می خواهید بازدید کنندگان بیشتری به دست آورید اما مخاطبان به مشتریان تبدیل شوند باید مطالب سایت یا حتی تبلیغات شما از طریق رسانه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته شود. دکمه های به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی را در قسمت های مختلف سایت به گونه ای طراحی کنید که متمایز و برجسته به نظر برسند تا نظر مخاطب را جلب کنند.

یکی از مهمترین قسمت هایی که موجب موفقیت طراحی سایت فروشگاهی می شود در نظر گرفتن یک خبرنامه الکترونیکی است. اگر می خواهید مشتریان را به خرید تشویق کنید یا جشنواره ها و فروش ویژه را به اطلاع آنها برسانید، به خبرنامه نیاز دارید. طراحی خبرنامه برای ثبت نام کاربر، متناسب با قالب وبسایت یا تم رنگی بهتر است انجام شود. به طور مثال، برای وب سایت فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و زیبایی معمولاً رنگ های صورتی و نارنجی روشن جذاب تر است.

طراحی سایت فروشگاه در اصفهان

عامل دیگری که باعث می شود طراحی سایت فروشگاهی را حرفه ای تر انجام دهید توجه به نحوه دسته بندی محصولات است. برای فروشگاه های بسیار بزرگ با چند گروه کالا، این دسته بندی ها بهتر است از کلی به جزئی نمایش داده شود. سایت فروشگاه اینترنتی باید ریسپانسیو یا واکنشگرا باشد تا کاربران بتوانند با استفاده از تلفن همراه خود خرید را انجام دهند.

برای اینکه وب سایت فروشگاهی شما به سرعت رشد کند، نیاز به تهیه تصاویر با کیفیت و شفاف دارید. تصاویر زیباتر، مشتری را سریع تر جذب می‌ کند. برای محصولات خاص، بهتر است چند تصویر از یک محصول را در یک پوشه برای کاربر به نمایش در بیاورید. اگر امکانات شما اجازه می دهد ویدیوهایی را برای معرفی محصولات در سایت منتشر کنید تا بر مخاطب تاثیر مثبتی داشته باشد.

قبل از اینکه برای پروژه طراحی سایت فروشگاهی اقدام کنید باید به فکر انتخاب نام مناسب برای دامنه باشید؛ چیزی که در ذهن مخاطب شما ماندگار و ثابت باقی بماند. تنظیم سرعت وب سایت، تولید محتوای ویژه، انتخاب رنگ مناسب، نظم و ترتیب جایگاه دسته بندی ها در سایت و سئو سایت عوامل مهمی هستند که در پروژه های طراحی سایت حرفه ای در اصفهان بسیار اهمیت دارند. این موارد را به شرکت های معتبر در این زمینه واگذار کنید تا بهترین پروژه سایت فروشگاهی را تحویل بگیرید.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.