مشاوره سئو و بهینه سازی سایت

مشاوره سئو در اصفهان چیست؟ چه کاربردهایی دارد؟ استفاده از مشاوره سئو سایت در اصفهان چه اهمیتی دارد؟ و بسیاری دیگر از سولات این چنینی که ذهن بسیاری از کاربران را به خود مشغول می سازد. همان طور که می دانید امروزه هر شخصی که قصد راه اندازی شغلی دارد و یا مشغول به فعالیت در حوزه ای است برای پیشرفت و معرفی بهتر و بیشتر خود به مشتریان نیازمند راه اندازی یک وب سایت است. برای دریافت مشاوره با مهندس پویا قندی تماس بگیرید.

مقاله پیشنهادی : آنالیز سئو سایت

توسعه فناور پویا فراز

اما نکته ای که در اینجا بسیار مهم است این است که تنها داشتن یک وب سایت برای رشد و پیشرفت کسب و کارها لازم نیست. مسئله اصلی، سئوی وب سایت مربوطه است. در واقع این دانش سئو است که سبب می شود وب سایت ها اعتبار داشته باشند و فروشگاه های اینترنتی رشد و پیشرفت کنند. ولی سئو، یک کار بسیار تخصصی است که تنها به چند تکنیک، محدود نمی شود. هر لحظه تکنیک های جدیدی برای سئو ارائه می شود که نه تنها تکنیک های قبلی را نقض نمی کند بلکه اگر همه آن ها را رعایت کنید سبب جریمه وب سایتتان می شود. پس چاره این کار چیست؟ استفاده کردن از مشاوره سئو.

حال اگر شما نیز جزء یکی از صاحبان مشاغل در اصفهان هستید. قبل از شروع بهتر است از یک مشاوره سئو در اصفهان بهره بگیرید. چرا که این مشاوره به شما می گوید چه کاری باید انجام دهید، کجا هستید و قرار است به کجا بروید.

ویژگی های بهترین مشاوره سئو

از آنجایی که سئو و سئوکاری یکی از پدیده های جدید تبلیغات و بازاریابی محسوب می شوند و اغلب کارفرماها اطلاعات چندانی از آن ندارند لذا در جلسه مشاوره سئو بهتر است درخواست های زیر را مطرح کنید تا بهتر این روش را درک کنید:

 • حتما در این جلسه از سئوکار بخواهید نمونه کارهای قبلی اش را به شما نشان دهد
 • با سایر افرادی که از او مشاوره سئو دریافت کرده اند آشنا شوید
 • از او چقدر تجربه و اطلاعات از کسب و کار شما دارد
 • چه تکنیک هایی برای افزایش رتبه وب سایت شما بکار می گیرد
 • و …

در حال حاضر، بسیاری از صاحبان و مدیران وب سایت ها نمی دانند برای بهینه سازی موتورهای جستجوگر و ارتقای رتبه وب سایت خود از کجا شروع کنند یا از چه استراتژی کمک بگیرند. ویژگی مشاوره سئو در اصفهان همین است که این اطلاعات و استراتژی ها در اختیار آن ها قرار می دهد، برای آن ها مشخص می کند که از چه مسیری کارشان را آغاز کند و تا رسیدن به هدف باید چه کارهایی انجام دهند.

مهم ترین ویژگی های مشاوره سئو در اصفهان این است که اطلاعات اشخاص در این زمینه به حدی افزایش می یابد که خودشان می توانند تصمیم بگیرند و بهترین راه حل را انتخاب کنند. در واقع، هدف از مشاوره سئو، تصمیم سازی در صاحبان کسب و کارها است تا خودشان بتوانند برای وب سایت خود تصمیم گیری کنند.

مشاوره سئو چه خدماتی ارائه می دهد؟

 • مشاوره دادن برای طراحی وب سایت با استفاده از اصول سئو
 • مشاوره دادن در مورد تکنیک های سئو
 • مشاوره دادن برای انتخاب کلمات کلیدی
 • مشاوره دادن در مورد مدت زمان رسیدن به اهداف
 • مشاوره دادن در مورد مقدار هزینه لازم برای ارتقای رتبه وب سایت

به طور کلی، تمام این خدمات به منظور رسیدن به اهداف کسب و کارها یعنی ارتقای وب سایت در صفحه موتورهای جستجوگر، جذب مخاطبان بیشتر، معرفی بهتر خدمات و کالاهای خود و در نهایت پیروی در بازار رقابتی است.

چگونه مشاوره سئو را دریافت کنیم؟

در حال حاضر، دریافت مشاوره سئو در اصفهان هم به صورت حضوری، هم تلفنی ، هم آنلاین و .. امکان پذیر است. البته بسیاری از صاحبان مشاغل برای اینکه بیشتر با مشکلات وب سایت خود آشنا شوند و بتوانند راحت تر آن ها را برطرف کنند اقدام به دریافت مشاوره های خصوصی سئو کرده اند. در هر حال، تمام این مشاوره های سئو، ابتدا اطلاعات جامع و کاملی در مورد کسب و کار و رقبا در اختیار کارفرماها قرار می دهند تا آن ها بتوانند با دقت بیشتری، رقبای خود را بشناسند. سپس به آن ها کمک می کنند برای رسیدن به اهداف خود یک برنامه منسجم و دقیق، تدوین کنند.

مشاوره سئو در تهران

آیا می دانید مشاوره سئو در تهران یعنی چه؟ چرا اصلا چنین مشاوره ای برای کسب و کارها و سازمان ها مهم می باشد؟ همان طور که می دانید داشتن یک وب سایت به یکی از اولین اقدامات برای ورود به فضای رقابتی دیجیتال و مجازی تبدیل شده است. اما فقط داشتن یک وب سایت، لازمه موفقیت در این عرصه نمی باشد و بهینه سازی موتورهای جستجوگر یکی از مهم ترین ارکان آن است.

به همین دلیل است که در سال اخیر، رسیدن به صفحه نخست موتورهای جستجوگر در بین کسب و کارها بسیار رایج شده است. چرا که اگر وب سایتی از چنین مزیتی برخوردار نباشد رسما هیچ بازدیدکننده ای نخواهد داشت. یعنی وب سایت او هیچ امتیازی برای او فراهم نمی کند. به همین دلیل است که تمام صاحبان و مدیران وب سایت ها به سمت سئوکاری حرفه ای رفته اند. اما سئو و سئوکاری حرفه ای نیست که همه افراد بتوانند به راحتی از پس آن بربیایند.

برای اینکه این افراد بتوانند در زمینه سئو، درست و اصولی تصمیم بگیرند نیازمند مشاوره سئو می باشند. این همیت در کلان شهرهایی مثل تهران با داشتن انبوهی از رقبا و مخاطبان، بیشتر هم می شود. با این مشاوره، کسب وکار شما از جهات گوناگونی بررسی و تحلیل می شود. در نهایت مناسب ترین استراتژی ها و رویکردها برای ارتقا در صفحه نخست موتورهای جستجوگر به شما پیشنهاد می شود. حال اگر می خواهید بدانید مشاوره سئو در تهران چیست و چه خدماتی ارائه می دهد می توانید با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

مشاوره سئو چیست؟

به طور کلی، مشاوره یعنی راهنمایی کردن. در نتیجه مشاوره سئو نیز یعنی شخصی که در این زمینه اطلاعات و دانش کافی را دارد و شما را در این زمینه راهنمایی می کند و بهترین مسیر ممکن را به شما نشان می دهد. لذا اگر اطلاعات و تجربه کافی در زمینه سئو و سئوکاری را ندارید می توانید از تیم مشاوره سئو در تهران کمک بگیرید تا به شما کمک کند بهترین راه را انتخاب کنید، بهترین تصمیمات را بگیرید و در نهایت رتبه وب سایت خود را ارتقا دهید.

بنابراین اگر اطلاعاتی در این زمینه ندارید و بخواهید به صورت شانسی و کورکورانه استراتژی های سئو را در وب سایت خود به کار برید کاری بسیار غیر منطقی انجام می دهید. با توجه به اهمیت این موضوع، امروزه افراد متخصص زیادی در این زمینه مشغول به کار هستند که با دریافت مقرون به صرفه ترین هزینه ها بهترین راه را به شما نشان می دهند. روش ها رویکردهای این مشاوره ها مانع ز هدر رفتن سرمایه و هزینه های گزاف می شود.

یکی از مهم ترین خدماتی که مشاوره سئو در تهران ارائه می دهد کمک کردن به انتخاب کلمات کلیدی است. در بسیاری از مواقع، این مشاوره ها به شما کمک می کند تا متوجه شوید کلمه های کلیدی مد نظرتان، اشتباه بوده و این آگاهی مانع از اتلاف وقت شما برای ارتقای وب سایتتان می شود.

چرا باید از مشاوره سئو استفاده کنیم؟

با توجه به وظایف و خدماتی که مشاوره سئو به صاحبان وب سایت ها ارائه می دهد به راحتی می توان به این نتیجه رسید که این مشاوره گرفت برای شما مزیت های زیادی دارد. آشنایی با این مزیت ها به شما نشان می دهد که چرا باید از یک مشاوره سئو استفاده کنید. این مزایا عبارتند از:

 • صرفه جویی کردن در زمان
 • صرفه جویی در هزینه ها
 • سرعت رشد بالا به دلیل تجربه بالا. در واقع این مشاوره، خیلی سریع کمک می کند شما بهترین و درست ترین مسیر را انتخاب کنید و از آزمون و خطای شما جلوگیری می کند. در نهایت سبب می شود در کمترین زمان ممکن، به رتبه های بالا در موتورهای جستجوگر برسید

مشاوره سئو چه خدماتی را ارائه می دهد؟

 • سبب بهبود رتبه وب سایت می شود
 • کلمات کلیدی را تجزیه و تحلیل می کند
 • برای وب سایت، لینک سازی می کند
 • مشکلات فنی وب سایت را تشخیص و برطرف می سازد
 • اصولی ترین روش های سئو را به کار می گیرد

در حال حاضر، شما می توانید به دو صورت کوتاه مدت و بلند مدت از این مشاوره استفاده کنید. در مشاوره کوتاه مدت فقط یک سری راهکارها و فرصت ها پیشنهاد می شود اما در مشاوره بلند مدت بر روی روند کار، نظارت می شود تا به نتیجه دلخواه برسد.

مشاوره سئو در مشهد

مشاوره سئو در مشهد و بازاریابی دیجیتال به یکی از رایج ترین موضوعات انواع کسب و کارها در مشهد تبدیل شده است. بدون شک هر کسی که به دنبال گسترش دادن دامنه کاری خود خصوصا در فضای دیجیتال و اینترنت است با موضوع سئو آشنایی دارد. چرا که سئو به عنوان یکی از بهترین راهکارها برای رسیدن به اهداف انواع کسب و کارها شناخته می شود. اما از آنجایی که سئو یک کار مشخص و معینی نیست و همواره تکنیک های جدیدی ارائه می دهد لذا هر کسی نمی تواند سئوکاری وب سایت خود را بر عهده بگیرد و نیازمند مشاوره سئو می باشد.

اهمیت این موضوع در کلان شهرهایی مثل مشهد، بیشتر احساس می شود. چرا که رقابت بین کسب و کارها و جذب مشتریان بسیار شدیدتر می باشد. اما مشاوره سئو در مشهد چه خدماتی ارائه می دهد؟ استفاده از آن چه اهمیتی دارد؟ چگونه می توان بهترین گروه مشاوره سئو در مشهد را تشخیص داد؟ برای آشنایی با پاسخ این سوالات می توانید با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

مشاوره سئو چه خدماتی را ارائه می دهد؟

از جمله خدمات این مشاوره شامل تجزیه و تحلیل و بازبینی وب سایت، راهنمایی دادن برای افزایش بک لینک ها و راهکارهای دیگر است تا با آن ها ترافیک وب سایت مورد نظر به صورت کاملا طبیعی و اصولی، افزایش یابد. افزایش یافتن ترافیک وب سایت یکی از بهترین راهکارها برای ارتقا و بهبود وب سایت مورد نظر است. با بهینه سازی وب سایت در موتورهای جستجوگر، سبب می شود که در هر جستجویی این وب سایت در رتبه های اول قرار گیرد و لذا میزان بازدید و مشتری های وب سایت افزایش یابد.

از دیگر خدماتی که یک گروه مشاوره سئو در مشهد به کاربران خود ارائه می دهند شامل تعیین استراتژی محتوا، پیدا کردن کلمه کلیدی های مرتبط و مناسب، ایجاد یک محتوای مناسب و دارای ارزش علمی می باشد. به طور کلی اگر بخواهیم خدمات یک گروه مشاوره سئو را بیان کنیم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تعیین کردن استراتژی سئو
 • آنالیز کردن و تحلیل اطلاعات و داده ها
 • یکپارچه سازی و ایجاد یک فضای تکنیکال

در واقع تمام این خدمات به این منظور ارائه می شوند تا سازمان ها و مشاغل به اهداف خود که شامل ورودی و بازدیدکننده های بیشتر، ورودی های باکیفیت تر و واقعی، فروش بیشتر و معرفی بهتر برند می باشند برسند. بنابراین در زمان انتخاب یک تیم مشاوره سئو باید به این نکته دقت کنید که تیمی را انتخاب کنید که در تجربه های قبلی خود به این نتایج و اهداف رسیده اند.

چه وظایفی بر عهده تیم مشاوره سئو است؟

یک مشاوره سئو دارای مسئولیت ها و وظایف مختلفی است که تمام این مسئولیت ها و وظایف برای رسیدن به یک هدف کلی و اصلی یعنی بالا رفتن رتبه وب سایت مورد نظر در جستوجوهای موتورهای جستجوگر است. در واقع این هدف سبب می شود وقتی مشتری در یک موتور جستجوگر به دنبال چیزی است وب سایت مورد نظر برای او ظاهر شود. برای رسیدن به چنین هدفی، وظایف مختلفی بر عهده تیم مشاوره سئو در مشهد است که عبارتند از:

 • باید اهداف بازاریابی مشتری، نکات مهم و خاص در مورد کسب و کار و موقعیت مشتری را بشناسد و درک کند. تمام اهداف بازاریابی که از سوی تیم مشاوره سئو ارائه می شوند باید واقع گرایانه، قابل ارزیابی و دسترسی باشند.
 • باید سئوی داخلی سایت مثل تنظیم تیترها و تصاویر، فرم دهی لینک ها و بررسی ساختار متن را به صورت کاملا دقیق و اصولی انجام دهد و به طور کلی به بهینه سازی وب سایت کمک کند.
 • یافتن بهترین کلمات کلیدی و به کارگیری یک استراتژی مناسب برای ماندگار شدن این کلمات در موتورهای جستجوگر از دیگر وظایف مشاوره سئو است.
 • از دیگر وظایف مهم مشاوره سئو در مشهد این است که، باید وب سایت مورد نظر را در موتور جستجوگر حداقل تا 10 رتبه اول جستجو، ارتقا دهد. برای رسیدن به چنین هدفی باید کلمات کلیدی جدید به کار گرفته شود.
 • از دیگر وظایفی که بر عهده تیم مشاوره سئو سایت است می توان به کاهش دادن نرخ ترک سایت، بهینه سازی سایت، افزایش بازدیدکننده های وب سایت، افزایش کلیک کردن بر روی لینک های داخلی و بهبود دادن محتوای ارائه شده اشاره نمود.

مشاوره سئو کسب و کار

دارا بودن وبسایت برای هر کسب و کاری می تواند امری ضروری باشد و در رونق یافت کسب و کار بسیار پر کاربرد باشد. اما مهم ترین نکته ای که می تواند در رشد وبسایت ما بسیار کمک کند، دانستن تکنیک های سئو کسب و کار می باشد. وبسایت های سئو، دارای تکنیک هایی هستند که می توانند وبسایت کسب و کار ما را بسیار خوب جلوه بدهند و در نتیجه آن ها در صفحه اول گوگل قرار دهند. در ادامه با ما همراه باشید تا با مشاور سئو کسب و کار آشنا شوید.

دانستن تکنیک های سئو کسب و کار، می تواند تحولی در وبسایت ما ایجاد کند. اما بسیاری از افراد معتقد هستند که تکنیک های سئو، نمی تواند به گسترش و بهبود یافتن وبسایت ما کمک بسیار زیادی کند. ولی این عقیده به طور کل اشتباه است چرا که با رعایت نمودن تکنیک ها و شیوه های سئو، می توانیم وبسایت کسب و کار خود را در صفحه اول گوگل قرار دهیم و در نتیجه بتوانیم شاهد رشد و شکوفایی وبسایت کسب و کار خود باشیم.

مزایای استفاده از جلسات مشاور سئو کسب و کار

برای آن که بتوانید یک وبسایت سئو بسیار باکیفیت و مرغوبی داشته باشید، می بایست سری به مشاور سئو کسب و کار بزنید. مشاوران سئو کسب و کار به شما کمک می کنند تا بتوانید با استفاده از رعایت نکات و انجام تکنیک ها، وبسایت سئو خود را منتشر نمایید و بتوانید بازدید کنندگان بسیار زیادی را مجذوب خود نمایید.

البته پیش از آن که بخواهید به مشاور سئو کسب و کار اعتماد کنید، می بایست او را سنجش نمایید تا بتوانید با خیالی آسوده به او اعتماد کنید و از او کمک بخواهید. مشاور سئو کسب و کار، زمانی خوب است که سوالات بسیار زیادی را از شما بپرسد و اطلاعات لازم را از شما دریافت نماید و پس از آن، از روی اطلاعات بدست آمده، شما را راهنمایی کنند.

در بسیاری از اوقات، صاحبان وبسایت ها با این مشکل مواجه می شوند که دیگر وبسایت های آن ها در صفحه اول گوگل قرار نمی گیرد و این امر سبب می شود تا آن ها دیگر تمایلی برای فعالیت در آن وبسایت را نداشته باشند. در این زمان، آن ها می بایست به مشاور سئو کسب و کار مراجعه نمایند تا مشاور با استفاده از تکنیک هایی که در دست دارد بتواند آن ها را راهنمایی کند تا وبسایت دوباره در صفحه اول گوگل قرار بگیرد. علاوه بر آن، مشاور با دریافت اطلاعات مالک وبسایت، به طوری آن را برنامه ریزی می کند تا به صورت خودکار اطلاعات در وبسایت ثبت شود در نتیجه میزان بازدید و کاربری های وبسایت افزایش یابد و افراد دیگر نگران نباشند که وبسایت آن ها کم بازدید شود.

زمانی که به دفتر مشاور سئو کسب و کار مراجعه می کنید، پیشنهاد می شود که ابزار های یادداشت را به همراه خود داشته باشید تا بتوانید نکات گفته شده توسط مشاور را به خوبی یادداشت کنید و مورد استفاده قرار دهید. زمانی که شما تمامی نکات ریز گفته شده توسط مشاور سئو کسب و کار را بدانید، سبب می شود تا در وبسایت خود به مشکل دچار نشوید و بتوانید به خوبی عملکرد داشته باشید.

علاوه بر آن، با دانستن نکات ریز می توانید در زمان وقوع مشکلات وبسایتی، آن ها را به سریع ترین شکل ممکن و به آسوده ترین روش از بین ببرید و در کار خود موفق شوید. پیشنهاد می شود در هنگام صحبت با مشاور سئو کسب و کار، حتما نکات را فرابگیرید تا بتوانید در وبسایت خود موفق باشید.

یکی از مهم ترین راه های کسب در آمد و افزایش مشتری، استفاده از وبسایت های سئو می باشد. با استفاده از وبسایت های سئو می توانید با موفقیت کامل، کار های خود را انجام دهید و محتوا های شما همیشه در صفحه اول گوگل بمانند. برای آن که بتوانید در وبسایت سئو خود بسیار موفق باشید، می بایست حتما پیش از انجام هر کاری سری به مشاور سئو کسب و کار بزنید تا او شما را راهنمایی کند و طریقه شکوفایی وبسایت را به شما آموزش دهد.

مشاوره رایگان سئو سایت

امروزه، سایت های سئو نقش بسزایی در افزایش در آمد کسب و کار ها دارند. به همین دلیل دارا بودن سایت سئو، می تواند مشتریان زیادی را مجذوب کسب و کار افراد کند و در آمد آن ها را افزایش دهد. پیش از آن که بخواهید کسب و کار خود را با سایت های سئو گسترش دهید، می بایست با افراد متخصص در این زمینه مشورت نمایید تا آن ها شما را راهنمایی کنند و نحوه استفاده و تبلیغات در سایت های سئو را برای شما شرح دهند تا بتوانید از آن ها به خوبی استفاده نمایید.

سایت های سئو می توانند گزینه بسیار خوبی برای افزایش رونق کسب و کار و کسب در آمد باشند. اما برای آن که بتوانید در سایت سئو، تبلیغات را انجام دهید نیاز به افراد متخصص و مشاور در این زمینه دارید. با مراجعه به دفاتر مشاوره رایگان سئو سایت، در شهر خود می توانید به راحتی کسب و کار خود را با مشاوران در میان بگذارید و از آن ها راهنمایی بخواهید. در ادامه با ما همراه باشید تا با جلسات مشاوره رایگان سئو سایت، آشنایی بیشتری پیدا کنید.

مراکز مشاوره رایگان سئو سایت در کجا ها واقع شده اند؟

یکی از دلایلی که افراد از جلسات مشاوره سئو استفاده نمی نمایند، این است که با خود فکر می کنند که مراکز مشاوره سئو، در نزدیکی آن ها واقع نمی باشد و برای شرکت در جلسات مشاوره، می بایست مسافت های طولانی را بپیمایند. اما این امر به طور کل اشتباه است؛ چرا که امروزه، در اکثر شهر های کوچک و بزرگ، حداقل یک مرکز مشاوره سئو وجود دارد تا افراد بتوانند با شرکت در جلسات آن، سایت سئو خود را راه اندازی نمایند و مورد استفاده قرار دهند.

بسیاری از افراد، به دلیل مشغله های زیاد کاری فرصت حضور در جلسات مشاوره رایگان سئو سایت را ندارند؛ ولی این امر بدان معنی نیست که از مزایای جلسات مشاوره محروم بمانند؛ امروزه، با گسترش علم و تکنولوژی مشاوران سعی نموده اند که برای افراد پر مشغله، جلسات را به صورت مجازی برگزار کنند تا آن ها بتوانند در اوقات آزاد خود وارد جلسات بشوند و با مشاوران صحبت نمایند. علاوه بر آن، می توانند ویدئو ضبط شده جلسات را، ذخیره نمایند و هر زمانی که برایشان سوالی پیش آمد از آن ها استفاده نمایند.

مسئولان مراکز مشاوره رایگان سئو سایت

در بسیاری از مواقع، ممکن است افراد با این سوال مواجه شده باشند که مسئولان مراکز مشاوره سئو سایت چه افرادی هستند؟ در مراکز مشاوره سئو سایت، افرادی حضور دارند که دارای تحصیلات عالی در زمینه سایت های سئو هستند. جالب است بدانید که مسئولان مراکز مشاوره، قبلا تمامی راه های سایت سئو را پیموده اند و درباره آن تجربه های طلایی دارند. فراموش نکنید که هنگام شرکت در جلسات مشاوره سئو، حتما به معتبر بودن مرکز مشاوره دقت نمایید و پس از آن در جلسه شرکت نمایید تا بتوانید از تجربیات مشاوران بهره مند بشوید و از آن ها استفاده نمایید.

بسیاری از افراد برای گسترش کسب و کار خود نیاز به سایت های سئو دارند. اما افراد برای استفاده از سایت های سئو، نیاز به تخصص و حرفه دارند. به همین دلیل، آن ها می بایست پیش از آن که بخواهند کسب و کار خود را در سایت های سئو ثبت نمایند، در جلسات مشاوره رایگان سئو سایت شرکت نمایند و با استفاده از دانش و تجربیات مشاوران، سایت سئو خود را به بهترین شکل ممکن راه اندازی کنند. پیشنهاد می شود برای یادگیری بهتر، در جلسه نکات گفته شده توسط مشاور را یادداشت فرمایید.

انواع روش های سئو سایت

امروزه اکثر صاحبان وب سایت ها از ضرورت سئوی سایت خود برای گوگل و سایر موتورهای جستجو آگاه هستند. همچنین اکثر افرادی که به نوعی کسب و کار مرتبط با فروش دارند به دنبال راه های مختلفی برای این کار هستند. وب سایتی راه اندازی می کنیم که بازدید کننده دارد و کلید باز کردن این در به روی مخاطب سئو نام دارد!
برای رسیدن به اهدافی که برای کسب و کار خود در نظر گرفته ایم، به یک استراتژی سئو مکتوب نیاز داریم. بنابراین باید به انواع سئو و مفهوم هر کدام تسلط کافی داشته باشیم. در این قسمت در مورد هر نوع سئو صحبت می کنیم.

سئو کلاه سفید

عبارت سئو کلاه سفید به تاکتیک هایی اشاره دارد که با شرایط و ضوابط موتورهای جستجوی اصلی از جمله گوگل مطابقت دارد. به طور کلی سئو کلاه سفید عبارت است از: هر روشی که رتبه جستجوی شما را در صفحه جستجو بهبود می بخشد. هدف از سئو کلاه سفید افزایش کیفیت سایت برای کاربران و ارائه اطلاعات لازم به موتورهای جستجو برای شناسایی سایت و محتوای آن است. کیفیت بالای سایت به معنای جستجوی بیشتر توسط کاربران است که باعث افزایش رضایت کاربران از گوگل می شود.
تاکتیک های سئو کلاه سفید:

 • ارائه محتوا و خدمات با کیفیت
 • سایت خود را با کاربری راحتی بسازید.
 • از کلمات کلیدی و برچسب های توصیفی استفاده کنید
 • سایت ریسپانسیو و سازگار با موبایل

سئو کلاه سیاه

سئو کلاه سیاه عبارت است از: استفاده از تاکتیک های غیراخلاقی، برخلاف دستورالعمل های موتورهای جستجو، برای دستیابی به رتبه بالاتر در نتایج جستجو. این تاکتیک ها در نهایت توسط موتورهای جستجو جریمه می شوند. به جای تلاش برای یافتن یک رتبه خوب در صفحات جستجو؛ کلاه سیاه از تاکتیک های مخرب استفاده می کند تا شما را بدون جستجو به آنجا برساند. استفاده مداوم از این تاکتیک ها به جای بهبود رتبه موتور جستجو به آن آسیب می رساند.
تاکتیک های سئو کلاه سیاه:

 • مخفی سازی
 • کلمات کلیدی نامناسب
 • شبکه خصوصی وبلاگ
 • ایجاد محتوا با کیفیت پایین

سئو کلاه خاکستری

به گفته کارشناسان، تعریف سئو کلاه خاکستری بسیار دشوار است: تصور کلی از سئو کلاه خاکستری بین سئو کلاه سفید و سیاه نیست، بلکه تمرین تاکتیک ها و تکنیک هایی است که اگر توسط موتور جستجو کشف شود، منجر به ایجاد یک وب سایت می شود. پنالتی برای افرادیست که بسیار قانونمند هستند، اما نمی خواهند کار غیرقانونی انجام دهند، از این تکنیک کلاه خاکستری استفاده کنند.

تاکتیک های سئو کلاه خاکستری:

 • طراحی مجدد سایت
 • خرید دامنه (دامین)
 • بکارگیری از حساب های شبکه های اجتماعی نامعتبر
 • لینک گذاشتن در سایت ایمیل های خبری

اهمیت مشاوره سئو کلاه سفید

وجود یک مشاور سئو حرفه‌ای و متخصص باعث میشود زمانیکه رتبه‌های سایت رشد کرد، فروش سایت نیز بیشتر شود. یک مشاور سئو با شیوه کلاه سفید میتواند راهکارهایی در بهینه‌سازی عنوان‌ها، قرار دادن زیر عنوان و فعال کردن سوالات متداول ارائه کند که باعث افزایش نرخ CTR نتایج گردد. همچنین در زمانیکه نرخ کلیک بیشتر شود، ورودی سایت افزایش پیدا کرده و فروش نیز بیشتر میشود.
با مشاوره سئو اغلب تدوین استراتژی بسیار راحت خواهد بود، همچنین حضور یک مشاور از خطاهای اجرا استراتژی ها بسیار کاهش میدهد. همچنین مشاوره سئو سبب میشود بدانید کلمه کلیدی مناسب چیست و چگونه باید تولید محتوا مناسب برای آن انجام دهید.

اهداف مشاوره سئو کلاه سفید

با توجه به اهمیت انواع سئو که در قسمت قبلی به ان اشاره شد اکنون باید با اهداف آن آشنایی پیدا کنیم. در مشاوره سئو کلاه سفید تلاش بر آن است که بر موارد زیر دست پیدا کنیم:

 • تدوین استراتژی سئو داخلی یا on-page seo به همراه اجرا
 • تدوین استراتژی سئو تکنیکال به همراه اجرا
 • تدوین استراتژی سئو خارجی یا off-page seo با اجرا

مشاوره سئو پیشرفته

اینترنت به سرعت در حال گسترش و توسعه است، به ویژه گوگل که یکی از مهم ترین پیشرفتها در جنبه دیجیتال مارکتینگ برای هر کسب و کاری است. اگر تولید کننده یک محصول یا ارائه دهنده خدمات هستید، برای تبلیغ و فروش بهتر کالاها یا خدمات خود در موتور جستجوی گوگل به مشاوره سئو پیشرفته نیاز دارید. خدمات مشاوره سئو به کسب و کارها کمک می کند تا با شناسایی نقاط ضعف وب سایت و رفع آنها، ترافیک سایت خود را افزایش دهند. مفهوم دیگر این کار افزایش سئوی پیشرفته سایت است.

بهترین زمان شروع سئو و بهینه سازی پیشرفته

اگر وب سایتی برای کسب و کار خود دارید و میخواهید محصولات یا خدماتی را به فروش برسانید.
اگر فروشگاه اینترنتی دارید و قصد دارید فروش محصول را به طور جدی انجام دهید.
زمانی که شاهد کاهش شدید ترافیک سایت هستید و قصد بهبود نتایج را دارید.
زمانی که فروشگاه اینترنتی شما فروش خوبی ندارد و نیاز به برندینگ و افزایش ترافیک سایت دارید.
زمانی که در حال طراحی وب سایت یا فروشگاه آنلاین خود هستید و میخواهید شروعی قدرتمند و با برنامه داشته باشید.

اهداف مشاوره سئو پیشرفته

مشاور سئو فردی است که سال ها در زمینه سئو کار می کند. این فرد علم مدرن بهینه سازی سایت و آخرین تغییرات الگوریتم های گوگل را می شناسد. همچنین سابقه انجام پروژه های مختلف با موضوعات مختلف را دارد. این مشاور سعی در انجام بهینه سازی پیشرفته سایت در موارد زیر را دارد:

 • سئو فنی و تکنیکال
 • سئو داخلی و خارجی
 • توسعه و پیاده سازی استراتژی سئو
 • افزایش رتبه سایت
 • افزایش تعداد بازدیدکنندگان سایت
 • افزایش سودآوری مجموعه
 • رفع مشکلات اساسی سایت
 • تهیه یک استراتژی سئو منسجم و کاربردی

پروسه مشاوره سئو پیشرفته

در این سرویس با فروشندگان و منابعی که در سئو سایت شما کار می کنند تعامل خواهیم داشت. در طول این فرآیند، ما سعی خواهیم کرد شرکت شما را بشناسیم. همچنین در مورد تکنیک های سئو که قبلا در سایت پیاده سازی شده اند اطلاعات لازم را کسب کنید.
پس از درک کامل اهداف شما، بررسی و ارزیابی کامل و جامع سایت را انجام خواهیم داد. به عنوان یک تیم، از آنچه در مورد کسب و کار شما آموخته ایم برای طراحی استراتژی سئوی شما استفاده خواهیم کرد. در مرحله بعد فرآیندهای اجرا و اعمال تغییرات را بر اساس بازه های زمانی مشخص می کنیم. سپس در طول فرآیند اعمال تغییرات، راهنمایی های لازم را به تیم فنی سایت ارائه خواهیم داد.
پس از ایجاد هر گونه تغییر، پارامتر اصلاح شده را مجدداً ارزیابی می کنیم تا از عملکرد صحیح آن اطمینان حاصل کنیم. ما همچنین استراتژی‌های بازاریابی جدیدی را برای بهبود ترافیک سایت، افزایش رتبه‌بندی و افزایش ROI پیشنهاد خواهیم کرد.

وظیفه مشاور بهینه سازی پیشرفته وب سایت چیست؟

وظیفه مشاوره سئو پیشرفته شامل فعالیت هایی است که مشاور سئو مشخص می کند تا با انجام آنها شاهد افزایش سئوی سایت خود باشید. به یاد داشته باشید که مشاور سئو تنها یک پیشنهاد و راهنما بوده و مسئولیت انجام کار فنی بر عهده شماست. در واقع یک مشاور سئو سایت شما را به طور کامل بررسی می کند و بر اساس نتایج، تیم کارفرما را برای تصحیح و رفع مشکلات سئوی فنی، سئو داخلی و سئو خارجی راهنمایی می کند.

آموزش سئو

سئو و بهینه سازی وب سایت مهمترین عامل برای دستیابی به صفحه اول موتورهای جستجو می باشد. مثلاً فرض کنید یک سایت جذاب و کاربر پسند طراحی کرده اید. اما هیچ کاربری از آن بازدید نمیکند، درست مثل اینکه یک فروشگاه مدرن و مجهز می سازید در جایی که هیچکس از آنجا عبور نمی کند! بنابراین برای رونق و پیشرفت سایت خود باید با سئو آشنا شده و آن را در وبسایت خودتان پیاده سازی کنید. آموزش سئو کارآمدترین راه برای تبدیل شدن به یک وبمستر حرفه ای است. اما توصیه ما همیشه دریافت مشاوره سئو بوده است. با این کار، شما دقیقا می دانید که سایت شما به چه پیشرفت هایی نیاز دارد و بلافاصله آنها را یاد می گیرید.

کسب و کارهایی که نیاز به آموزش سئو دارند

افزایش فروش و افزایش مشتریان مهمترین مسائلی است که صاحبان مشاغل همواره به آن توجه دارند. آموزش و یادگیری سئو می تواند مهمترین گام برای این امر باشد. به عنوان مثال تصور کنید، هر فروشگاهی کالای مشابهی را می فروشد، به نظر شما کاربر یا مشتری کدام فروشگاه را خریداری می کند؟ بدون شک سایتی که در جستجوی گوگل رتبه بهتری داشته باشد از نظر مشتری اعتبار بیشتری داراست.
بنابراین با آموزش مقدماتی تا پیشرفته سئو، علاوه بر جذب مشتری، اعتبار و ارزش کسب و کار شما نیز افزایش می یابد و مردم بیشتر به سایت شما اعتماد می کنند. بدیهی است که تمامی وب سایت ها و کسب و کارهای اینترنتی نیاز به سئو دارند. شاید سوال بهتر این باشد که آیا صاحبان مشاغل باید سئو را به تنهایی یاد بگیرند یا باید آن را به سئو بسپارند؟ توصیه مجموعه ما، دریافت مشاوره سئو می باشد. مشاورین بهینه سازی با تجربه و توانایی که دارند میتوانند شما را راهنمایی کنند.

اهمیت دریافت مشاوره سئو برای یادگیری سئو

تمامی کسانی که در رتبه گرفتن با کلمات کلیدی سخت، دچار مشکل شده اند و یا قصد دارند رتبه سایت خودشان را بهبود ببخشند، می‌توانند از خدمات مشاوره سئو بهره مند شوند. خدمات مشاوره سئو سایت تضمینی با تجربه علمی گسترده در حوزه های گوناگون، مانند سئو داخلی، سئو فنی، استراتژی سئو، خدمات سئو محلی و همچنین تولید محتوا، لینک سازی خارجی و کمپین رپرتاژ آگهی را شامل می‌شود و با استفاده از این خدمات می‌توانید از تجربیات مشاورین توانا و باتجربه.
مشاوره سئو همراه با آنالیز کامل سایت، مشاوره استراتژی سئو، مشاوره افزایش سرعت سایت، مشاوره کیورد ریسرچ و کسب بالاترین جایگاه در گوگل بخش از خدمات مشاوره آموزش و یادگیری سئو میباشد.

راهنمایی مشاورین در یادگیری سئو

همچنین اگر میخواهید تحت آموزش بهینه سازی وبسایت قرار بگیرید مشاورین میتوانند در موارد زیر به شما کمک کنند:

 • معماری سایت بر اساس استراتژی فرود کلمات کلیدی
 • بهینه سازی ساختار کدهای HTML
 • استراتژی پیوند داخلی
 • تحقیق کلمات کلیدی و دشواری صفحه کلید، تجزیه و تحلیل زمان و هزینه
 • تجزیه و تحلیل اولیه و پیشرفته برای پایه سئو یک وب سایت
 • بهینه سازی کلمات کلیدی در صفحات برای دریافت حداکثر خروجی از الگوریتم پاندا
 • بازیابی پنالتی گوگل، از جمله تجزیه و تحلیل بک لینک برای جریمه های الگوریتمی و دستی
 • بهینه سازی جستجوی محلی
 • استراتژی های ساخت بک لینک کلاه سفید
 • بهینه سازی استراتژی و فرآیندهای رسانه های اجتماعی برای سئو
 • صفحه بندی و تکرار مسائل و مشکلات مربوط به محتوا
 • rel = ساختارهای متعارف منطقی
 • استراتژی‌های محتوای غنی و همیشه سبز، از جمله گالری‌های عکس، ویدیوها و پادکست‌های بهینه شده برای جستجو.
 • نقشه های سایت XML برای پیمایش بودجه خزیدن
 • تجزیه و تحلیل سرعت صفحه و امتیاز 98 در GTMetrix و سایر ابزارهای تست سرعت
 • پیکربندی افزونه سئو وردپرس و تمامی افزونه های بک اند و فرانت اند وردپرس
 • نشانه گذاری معنایی و محتوا از طریق schema.org
 • بررسی و گزارش وضعیت و پیشرفت پروژه سئو
اشتراک گذاری

12 یک نظر

 1. مهران پاسخ

  سلام ممنونم از محتوای مفید و کاربردی تون معمولن یک مشاور سئو چه خدماتی را انجام میده

  1. تیم محتوای پویا فراز پاسخ

   1- تحلیل و بررسی وب‌سایت
   2- پژوهش کلمات کلیدی
   3- بهینه سازی محتوا
   4- بهینه سازی فنی
   5- لینک برنامه ریزی

 2. مهسا پاسخ

  سلام
  مچکرم از مطالب ارزشمندتون
  از چه راهی موفق بودن استراتژی سئوتان را می‌سنجید؟

 3. خانم بدیعی پاسخ

  سلام ممنون از محتوای خوبتون برای سئو چقدر زمان لازم هست تا سایت من به صفحه اول گوگل بیاد؟

 4. آرمین پاسخ

  سلام مشاوره سئو به صورت که وب سایتمون رو تحلیل کنه و نتیجه رو به صورت داکیومنت تحویل بده قابل انجام هست؟

  1. تیم محتوای پویا فراز پاسخ

   بله، این کار قابل انجام است. شما می‌توانید با استفاده از ابزارهای تحلیل سئو وب سایت خود را تحلیل کنید و نتایج را در یک داکیومنت گزارش کنید. همچنین، مشاوران سئو می‌توانند به شما در این زمینه کمک کنند و نتایج تحلیل را برای شما گزارش دهند. برای مشاوره بیشتر با تیم پویا فراز در ارتباط باشید.

  1. تیم محتوای پویا فراز پاسخ

   سلام، سئو کلاه سفید به روش‌های بهینه‌سازی محتوا و سایت برای جلب ترافیک وب‌سایت با رعایت قوانین و مقررات موتورهای جستجو اطلاق می‌شود. در این روش، از تکنیک‌های نامناسب و غیراخلاقی برای بهبود رتبه سایت در نتایج جستجو استفاده نمی‌شود. به عبارت دیگر، سئو کلاه سفید یک روش قانونمند و اخلاقی برای بهبود جستجوگر ها است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.