مشاوره طراحی سایت وردپرس و اختصاصی

هدف از نگارش این محتوا آشنایی شما با خدمات مشاوره طراحی سایت در اصفهان است. درست است که راه اندازی وب سایت برای تمام کسب و کارها مهم است. اما به همان اندازه، مشاوره طراحی سایت هم مهم می باشد. در واقع، اگر می خواهید وب سایت شما همواره، پیشرفته و حرفه ای باشد و محصولات و خدمات خود را به بهترین شکل ممکن، معرفی کنید نیازمند مشاوره طراحی وب سایت هستید.

توسعه فناور پویا فراز

این مشاوران به شما کمک می کنند وب سایت شما بر اساس جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا و استانداردها و به همراه رعایت جدیدترین اصول بازاریابی دیجیتال طراحی شود. علاوه بر این، مشاوران طراحی وب سایت با کاربران راه اندازی وب سایت صحبت کنند و با نوع کسب و کار، سلایق، هدف راه اندازی سایت، بودجه مد نظر برای وب سایت و محصولات و خدمات آن ها آشنا می شوند.

در واقع، اگر این اطلاعات نباشد مطمئنا مجری طراحی وب سایت با مشکل رو به رو می شود. حال اگر شما جزء صاحبان مشاغل در کلان شهر اصفهان هستید و می خواهید اطلاعات خود را در مورد مشاوره طراحی سایت در اصفهان افزایش دهید می توانید با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

مشاوره طراحی سایت در اصفهان

در حال حاضر یکی از مهم ترین و عمده ترین وظایفی که بر عهده مشاوران بازاریابی دیجیتال است مشاوره طراحی وب سایت می باشد. البته هر کاربری، قبل از اینکه فعالیت خود را در فضای مجازی شروع کند نیازمند این مشاوره می باشد. مشاور طراحی سایت حرفه ای مشاوره ای است که اطلاعات لازم اعم از نوع فعالیت تجاری کاربر، نوع مخاطبان کاربر، چگونگی معرفی خدمات و محصولات و نوع وب سایت مناسب کاربر را به دست آورد.

سپس با تجزیه و تحلیل این اطلاعات، پرکاربردترین و بهترین سیستم را برای ارائه به وب سایت کاربر مورد نظر، طراحی و اجرا نماید. متاسفانه امروزه بسیاری از کاربران، کار مشاوران طراحی وب سایت را مهم ‌نمی دانند و از قالب های آماده استفاده می کنند. در صورتی که کد نویسی یکی از مهم ترین عوامل برای سئو و بهینه سازی وب سایت ها است.

مشاور طراحی سایت چه کسی است؟

همان طور که اشاره نمودیم قبل از راه اندازی هر نوع فروشگاه و کسب و کار اینترنتی، نیازمند مشاوره طراحی سایت می باشید. چرا که حضور این مشاوران، از پرداخت هزینه های اضافه یا احتمال هر گونه اشتباهی در طراحی و اجرای وب سایت، جلوگیری می کند.

به طور کلی، مشورت کردن با افراد متخصص در همان زمینه، قبل از شروع هر شغلی، نتایجی بهتری خواهد داشت. این قانون برای طراحی وب سایت نیز حکم‌ می کند. یکی از مهم ترین تاثیراتی که یک مشاوره حرفه ای طراحی وب سایت بر روی روند کاری سایتتان می گذارد افزایش ترافیک سایت است.

علاوه بر این، مشاوره طراحی سایت در اصفهان، قبل از طراحی و راه اندازی وب سایت کاربر، ابتدا اطلاعات تجارت و شغل کاربر را جمع آوری می کند و آن ها را آنالیز می کند. بعد از این آنالیز، بهترین ویژگی، پلتفرم و طراحی برای وب سایت شما انجام می گیرد.

بدون شک، هر کاربری با توجه با تجارت و کسب و کارش، انتظارات و ایده های مختلفی برای وب سایت خود دارد. که مشاوره طراحی سایت، با دریافت این اطلاعات از کاربر، در تمام مراحل کد نویسی و طراحی سایت بر روی عملکرد تیم طراحی سایت، نظارت می کند تا بهترین خروجی و نتیجه به کاربر ارائه داده شود.

انواع خدمات مشاوره طراحی سایت

همان طور که می دانید پیشرفت تکنولوژی اینترنت و همه گیر شدن استفاده از این تکنولوژی در فضای کسب و کار، سبب شده اغلب صاحبان مشاغل به دنبال طراحی و راه اندازی وب سایتی برای معرفی بهتر و بیشتر محصولات و خدمات خود باشند. این مسئله سبب شد در حال حاضر شرکت های طراحی سایت زیادی در کشور خصوصا در کلان شهرهایی مثل اصفهان حضور داشته باشند.

اما نکته ای که در اینجا بسیار حائز اهمیت است اختلاف زیاد هزینه های طراحی وب سایت و خدمات متنوعی است که این شرکت ها به کاربران، ارائه می دهند. با این اختلافات، بسیاری از کاربران بر این باورند، هر شرکتی که برای طراحی وب سایت، هزینه بیشتری دریافت کند مطمئنا کیفیت و امکانات بهتری ارائه می دهد. در صورتی که اینگونه نیست.

برای اینکه راحت تر از این چالش عبور کنید از یک مشاوره طراحی سایت در اصفهان کمک بگیرید که مسلط به دانش برنامه نویسی، دیجیتال مارکتینگ و انواع طراحی ها مثل UX و UI باشد. این نوع مشاور حرفه ای طراحی سایت، خدمات مختلفی به کاربران ارائه می دهد که عبارتند از:

 • راه اندازی وب سایت دقیقا متناسب با نوع کسب و کار
 • طراحی وب سایت با ظاهری زیبا و کاربرپسند
 • طراحی وردپرس
 • طراحی های اختصاصی برای سایت
 • بازاریابی وب سایت در شبکه های مجازی و اجتماعی
 • رعایت سئو و بهبود در موتورهای جستجوگر
 • انتخاب نام دامنه هاستینگ

مشاوره طراحی سایت در تهران

بدون شک یکی از رایج ترین سوالات برای صاحبان مشاغل این است که مشاوره طراحی سایت در تهران چه اهمیتی دارد؟ همان طور که می دانید با پیشرفت تکنولوژی اینترنت و سیستم های کامپیوتری و به وجود آمدن دهکده جهانی، تقریباً تمام مشاغل با پیروی کردن از این تکنولوژی و برای معرفی بهتر خود، نیازمند یک وب سایت برای کسب و کار خود هستند. این اهمیت در کلان شهرهایی مثل تهران بیشتر احساس می شود.

مقاله پیشنهادی : طراحی سایت رستوران

توسعه فناور پویا فراز

در واقع همان قدر که یک نشان تجاری، معرف و نشان دهنده تجارت شما است. داشتن یک وب سایت بهینه نیز خدمات مفیدتری به شما ارائه دهد. اما نکته ای که این جا بسیار حائز اهمیت است مشاوره طراحی سایت تهران است. بسیاری از کاربران اصلا نمی دانند که از کجا می توان به مشاوران طراحی سایت، دسترسی یافت یا این مشاوران چه خدماتی به کاربران، ارائه می دهند؟

به طور کلی، مشاوره وب سایت یکی از چالش برانگیزترین، تاثیرگذارترین و هزینه برترین کارها است. در واقع فرقی نمی کند مجری وب سایت شما شرکت مایکروسافت باشد یا هر شرکت دیگری، بدون مشاوره وب سایت بدون شک، مسیر به درستی طی نمی شود. چرا که یک مشاور به شما در انتخاب تصمیمات بهتر، مسیرهای کوتاه تر، کم شدن هزینه ها و تبادل اطلاعات کمک می کند. در واقع، مشاوره گرفتن قبل از هر کاری خصوصاً قبل از راه اندازی یک وب سایت خوب و بهینه، لازم است. ما قصد داریم در ادامه مطلب، به بررسی مشاوره اصولی و درست با اهالی فناوری در زمان راه اندازی وب سایت بپردازیم.

چرا باید قبل از راه اندازی وب سایت از مشاوره طراحی سایت کمک گرفت؟

یکی از مهم ترین دلایل بهره گیری از مشاور، شناخت مجری طراحی سایت از کاربر است. در واقع، طراح سایت، فقط سایت شما را راه اندازی می کند و هیچ شناختی از شما ندارد. نمی داند حوزه کاری شما چیست یا نگرش شما چگونه است. او همچنین هیچ اطلاعاتی در مورد صنعت شما، مشکلات، انتظارات و بودجه مد نظر شما ندارد. یافتن تمام این اطلاعات بر عهده مشاوره طراحی سایت در تهران است. بنابراین، یکی از مزایای مشاوره این است که شناخت کافی از اطلاعاتی که کاربر تمایل دارد در وب سایتش ارائه دهد به دست آورد.

برنامه ریزی برای زمان بندی اجرا و اطلاع دقیق از تعرفه ها و برآورد هزینه وب سایت، از دیگر خدمات مشاوران طراحی سایت، قبل از راه اندازی وب سایت است. یک مشاوره طراحی سایت، اختلافات بین کارفرما و مشتری را به حداقل می رساند.

اهمیت مشاوره طراحی سایت بعد از راه اندازی وب سایت

بسیاری از کاربران، بر این باورند که نیازی به مشاوره طراحی سایت در تهران، بعد از طراحی و راه اندازی وب سایت نیست. در صورتی که بسیاری از فرایندهای سرنوشت ساز و تاثیرگذار، بعد از طراحی سایت شروع می شود. که از جمله آن ها می توان به بازاریابی از طریق تولید محتوا، بازاریابی اینترنتی یا دیجیتال مارکتینگ، سئو، ریپورتاژ آگهی، بروزرسانی های فنی و … اشاره نمود.
لذا سوالات شما از مشاوران می تواند مسیر بسیاری از فرایندها را آسان کند و بسیاری از ابهاماتی که در این عرصه دارید را برطرف نماید.

از دیگر خدمات مشاوره طراحی سایت عبارتند از:

 • طراحی های زیبا و کاربرپسند
 • طراحی وردپرس
 • راه اندازی یک وب سایت اینترنتی متناسب با نوع کسب و کار
 • برطرف کردن سوالات و مسائل مربوط به دیجیتال مارکتینگ
 • انجام کارهای مرتبط با سئو و انواع موتورهای جستجوگر
 • طراحی اختصاصی برای وب سایت
 • انتخاب هاستینگ
 • انتخاب نام دامنه
 • بازاریابی وب سایت مربوطه در شبکه های اجتماعی

مشاوره طراحی سایت مناسب چه سایت هایی است؟

مشاوره طراحی سایت مناسب انواع وب سایت ها اعم از وب سایت های شرکتی، فروشگاهی، تخصصی، پزشکی و .. می باشد.

چگونه معتبرترین شرکت مشاوره طراحی سایت را پیدا کنیم؟

با توجه به مزیت های مشاوره طراحی سایت در تهران، امروزه کاربران زیادی چه قبل از راه اندازی وب سایت خود و چه بعد از طراحی وب سایتشان به دنبال یک مشاور حرفه ای در زمینه طراحی سایت هستند. در این راستا باید متذکر شویم اغلب شرکت ها طراحی سایت، دارای تیم مشاوره هستند که به مشتریان خود در زمینه راه اندازی وب سایت، کمک می کنند. شما با یک جستجوی ساده در اینترنت می توانید با انواع این شرکت ها و معتبرترین شرکت مشاوره طراحی سایت آشنا شوید.

همه چیز در مورد مشاوره طراحی سایت در مشهد

مشاوره طراحی سایت در مشهد چیست و چه خدماتی ارائه می دهد؟ اگر می خواهید با پاسخ این سوال آشنا شوید می توانید با ما در ادامه مطلب همراه باشید. درست است که در عصر تکنولوژی، طراحی و راه اندازی وب سایت برای معرفی بهتر محصولات و خدمات تمام کسب و کارها مهم است اما اگر طراح و مجری وب سایت شما با نوع خدمات، کسب و کار، سلایق و نوع مخاطبان شما آشنا نباشد مطمئنا نمی تواند وب سایت دلخواه شما را طراحی کند. این مساله سبب می شود که حضور مشاوره طراحی وب سایت چه قبل از طراحی سایت و چه بعد از آن بسیار مهم باشد.

این اهمیت در کلان شهرهایی مثل مشهد بیشتر احساس می شود. حال اگر شما جز صاحبان مشاغل در مشهد هستید و می خواهید بدانید مشاوره طراحی سایت در مشهد چه خدماتی به شما ارائه می دهد می توانید ما را تا انتهای مطلب همراهی کنید.

جلسات مشاوره طراحی سایت

همان طور که اشاره نمودیم یک مشاوره طراحی سایت در مشهد ابتدا با متقاضی طراحی وب سایت صحبت می کند و اطلاعات لازم اعم از نوع مخاطبان او، نوع شرکت و کسب و کار، نوع خدمات و سایر اطلاعات این چنینی را دریافت می کند. سپس با تجزیه و تحلیل این اطلاعات، بهترین وب سایت با بیشترین ترافیک را به شما ارائه می دهد.

علاوه بر این، یک مشاور وب سایت با داشتن چنین اطلاعاتی از صرف هزینه های بیهوده برای طراحی وب سایت و همچنین هر گونه طراحی و اجرای اشتباهی در وب سایت کاربر، جلوگیری می کند. از این رو، در طی جلساتی که کاربر با مشاوره طراحی سایت دارد اهداف کسب و کار، نوع مخاطبان، امکانات مورد نیاز وب سایت و رقبای و پیش بینی و آنالیز می شوند.

در پایان جلسه مشاوره، یک پروپوزال که در آن انواع نیازهای کسب و کار کاربر اعم از لیستی از خدمات و امکانات مورد نیاز او ترسیم و تشریح شده است. از دیگر اطلاعاتی که در این پروپوزال قید گردیده می توان به هزینه، زمان بندی و مراحل طراحی وب سایت اشاره نمود. به طور کلی جلساتی که یک مشاوره طراحی سایت در مشهد برگزار می کند به منظور شفاف سازی بیشتر پروسه طراحی وب سایت و پاسخگویی به سوالات کاربر است.

مقاله پیشنهادی : طراحی سایت مزون

انواع خدمات مشاوره طراحی سایت

به طور کلی شما می توانید برای انواع وب سایت ها اعم از سایت های فروشگاهی، پزشکی، تخصصی، شخصی، شرکتی، آموزشی، دانشگاهی و … از مشاوره طراحی سایت در مشهد کمک بگیرید. از جمله خدماتی که این مشاوران به شما ارائه می دهند عبارتند از:

 • انتخاب دامنه: انتخاب دامنه نیازمند اطلاعات و بررسی های زیاد در مورد بازاریابی، آزاد بودن دامنه و .. است که یک مشاور حرفه وب سایت می تواند به شما تا رسیدن به یک دامنه و برند مناسب، همراهی نماید.
 • خرید هاست: مشاور طراحی سایت به شما کمک می کند مناسب ترین هاست را از میزبانی که بتواند تمام نیازهای سایت شما را تامین نماید تهیه کنید.
 • کمک به انتخاب قالب سایت یا سفارش طراحی سایت اختصاصی: از دیگر خدمات یک مشاوره طراحی سایت در مشهد این است که اطلاعات لازم را در اختیار کاربر قرار می دهد تا کاربر بتواند تصمیم بگیرد از قالب آماده سایت استفاده کند یا به صورت سفارشی و اختصاصی آن را طراحی کند. در واقع، مشاوره وب سایت با بررسی شرایط سازمانی و نوع کسب و کار، مناسب ترین و کاربردی ترین وب سایت را به شما معرفی می کند.
 • سئو و بهینه سازی وب سایت: بعد از دامنه، هاست و طراحی وب سایت، نوبت به چیدن محتوا در سایت می رسد. برای اینکه وب سایت شما در صفحه نخست موتورهای جستجوگر قرار گیرد نیازمند رعایت سئو در وب سایت خود هستید. در این زمان مشاوره وب سایت به همراه مشاور سئو، به شما کمک خواهند کرد که چگونه، فرایند سئو را در وب سایت خود اجرا کنید.

طراحی سایت وردپرس تهران

معتبرترین مشاور طراحی سایت

گفتگو کردن با مشاور طراحی سایت یکی از بهترین اقداماتی است که شرکت های طراحی وب سایت به کاربران خود ارائه می دهند. این مشاوران، دید جامع تر و تجربه بیشتر و تخصصی تری دارند و به راحتی می توانند کسب و کار شما را از همه جوانب، آنالیز کنند و بهترین و به صرفه ترین راهکار را به شما معرفی کنند. حتی بسیاری از شرکت های طراحی وب سایت، جلسات مشاوره طراحی سایت رایگانی برگزار می کنند تا طی آن، سوالات و ابهامات کاربران برطرف شود.

به طور کلی یک مشاوره طراحی سایت در مشهد به شما می گوید که چه نوع وب سایتی مناسب تجارت و شغل شما است، وب سایت شما نیازمند چه خصوصیات و امکاناتی است و برای راه اندازی این سایت به چه مقدار بودجه ای نیاز دارید. حال اگر می خواهید بدانید چگونه می توان بهترین و معتبرترین مشاور طراحی سایت در مشهد را پیدا کرد کافی است یک جستجوی کوچک در اینترنت کنید تا با بهترین مشاوران طراحی سایت آشنا شوید.

مشاوره طراحی سایت فروشگاهی

شاید تا بحال با این مشکل مواجه شده اید که هزینه های بسیار بالایی را جهت تاسیس فروشگاه های اینترنتی خود پرداخت نموده باشید. بسیاری از افراد، برای آن که بتوانند کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی نمایند، نیاز به مشاوره طراحی سایت فروشگاهی دارند. استفاده از سایت های فروشگاهی، سبب می شود تا افراد بتوانند کالا های خود را درون آن قرار دهند و با قیمت خوبی به فروش برسانند. این امر سبب شده است تا سایت های فروشگاهی بسیار پر طرفدار شوند و آوازه آن ها در تمامی اینترنت پخش شود.

به دلیل وجود بسیاری از مشکلات، سایت های فروشگاهی می توانند بهترین گزینه برای فروش کالا ها باشند. اما یکی از مسائلی که می بایست در طراحی سایت فروشگاهی رعایت شود، جمع آوری بازدید کننده و طرفدار می باشد. بسیاری از سایت های فروشگاهی وجود دارند که بدون رعایت نکات طراحی سایت، در حال فعالیت هستند ولی آن ها دارای مشتری های زیادی نمی باشند و نمی توانند در رتبه های خوب گوگل قرار بگیرند. در ادامه با ما همراه باشید تا با مشاوره طراحی سایت فروشگاهی آشنا شوید تا بتوانید کسب و کار اینترنتی خوبی داشته باشید.

مقاله پیشنهادی : مشاوره فروش

نکاتی در طراحی سایت فروشگاهی

برای آن که بتوانید سایت فروشگاهی خوبی داشته باشید، می بایست به نکاتی توجه نمایید. البته لازم به ذکر است که بدون توجه به این نکات نیز می توانید سایت فروشگاهی خود را داشته باشید، ولی نمی توانید دارای طرفداران زیادی باشید و ممکن است در طراحی سایت به مشکل برخورد کنید. رعایت این نکات سبب می شوند تا بتوانید سایت موفق و خوبی داشته باشید و علاوه بر افزایش طرفداران، بتوانید در سایت های گوگل جزو رتبه های برتر باشید.

یکی از مهم ترین نکاتی که می بایست در طراحی سایت رعایت کنید، خلاقیت است. خلاقیت سبب می شود تا مطالب سایت فروشگاهی شما دارای مطالب متعددی باشند و این امر سبب می شود تا بازدید کنندگان بسیار زیاد تری به سایت فروشگاهی شما فرا خوانده شوند. علاوه بر آن، خلاقیت در سایت های فروشگاهی، سبب می شود تا بتوانید کالا های خود را در آن سایت به خوبی به فروش برسانید. برای آن که بتوانید در سایت خود موفق باشید، می بایست با استفاده از توصیه و آموزش های طراحی سایت های فروشگاهی پیش بروید تا بتوانید در کار خود موفق شوید.

یکی دیگر از نکات مهمی که باید در طراحی سایت فروشگاهی خود به آن دقت نمایید، این است که استفاده از مطالب تکراری و کپی شده خودداری نمایید. بسیاری از سایت های فروشگاهی وجود دارند که دارای طرفداران زیادی نمی باشند و با شکست مواجه می شوند چرا که از مطالب کپی و تکراری استفاده نموده اند. ولی اگر از مطالب مدرن و به روز استفاده نمایید، سبب می شود تا بازدید کنندگان شوق بیشتری برای مطالعه سایت شما داشته باشند و این امر سبب می شود تا بتوانید در سایت خود به موفقیت های بسیار بالایی دست یابید.

برای آن که بتوانید یک طراحی سایت فروشگاهی خوب و مفید داشته باشید، پیش از انجام هر کاری می بایست با افراد متخصص مشورت نمایید. بهترین راه برای مشورت با افراد متخصص، مراجعه به مراکز مشاوره طراحی سایت های فروشگاهی می باشد. مشاوره طراحی های سایت فروشگاهی، شما را با نحوه تاسیس و پر طرفدار نمودن سایت آشنا می سازند و نکاتی را به شما می آموزند تا با استفاده از آن ها بتوانید سایت فروشگاهی خوبی داشته باشید و با استفاده از آن، جزو رتبه های بسیار خوب گوگل شناخته شوید.

وجود سایت ها و فروشگاه های اینترنتی، می توانند در کسب و کار برای شما مفید باشند. علاوه بر آن، استفاده از فروشگاه های اینترنتی سبب می شوند تا بتوانید در آمد بسیار بهتری داشته باشید. ولی پیش از آن که بخواهید دست به طراحی سایت های فروشگاهی بزنید، می بایست با افراد متخصص مشورت نمایید. پیشنهاد می شود در طراحی سایت فروشگاهی، حتما مطالب سایت های دیگر را مطالعه نمایید. لازم به ذکر است برای آن که بتوانید سایت فروشگاهی بسیار خوبی داشته باشید، می بایست از خلاقیت خود استفاده نمایید تا بتوانید در کار خود بسیار موفق باشید.

مشاوره طراحی سایت وردپرس

سایت های ورد پرس امروزه کاربرد های بسیار زیادی دارند و می توانند در رونق گرفتن کسب و کار های ما، بسیار کمک کنن. علاوه بر آن، سایت های ورد پرس دارای خدمات بسیار زیادی می باشند و می توانند تبلیغات را به خوبی پخش نمایند. برای آن که بتوانید از سایت های ورد پرس استفاده نمایید و در آن ها مشغول به کسب و کار شوید، می بایست از مشاوره طراحی سایت کمک بخواهید. مشاوران طراحی سایت به شما کمک می کنند تا بتوانید از سایت ورد پرس به خوبی استفاده و کسب در آمد نمایید.

مشاوره طراحی سایت، یکی از مهم ترین وظایف مشاور بازاریابی دیجیتال محسوب می شود که امروزه کمتر کسی است که با آن سرو کار نداشته باشد. برای آن که بتوانید سایت ورد پرس خود را تاسیس نمایید نیاز به اطلاعاتی دارید تا بتوانید سایت خود را تاسیس نمایید. جالب است بدانید که مشاوره طراحی سایت، یکی از اصلی ترین دلایل افزایش ترافیک سایت محسوب می شود. یکی از مهم ترین نکاتی که می بایست در طراحی سایت ورد پرس به آن توجه کنید، اصول اصلی سئو است که بتواند در گوگل رتبه بسیار خوبی را بدست آورید. در ادامه با ما همراه باشید تا با طراحی سایت وردپرس بیشتر آشنا شوید.

نکاتی برای پیش از طراحی سایت ورد پرس

پیش از انجام هر کاری، می بایست تیم مشاوره طراحی سایت، اطلاعات گسترده ای را درباره کسب و کار شما جمع آوری کنند تا بتوانند پس از تحلیل آن ها، به بهترین شکل ممکن برای طراحی سایت وردپرس شما برنامه ریزی نمایند. بسیاری از کسب و کار ها می توانند ایده ها و نظر های مختلف برای تبلیغات خود داشته باشند و این امر سبب شده تا مشاوره طراحی سایت، کمی دشوار تر گردد.

نیاز به مشاوره طراحی سایت چه زمانی احساس میشود؟

برای آن که بتوان یک سایت ورد پرس بسیار خوبی داشت، می بایست با افراد متخصص مشورت نمود. به همین دلیل می بایست به مشاوره طراحی سایت مراجعه کنیم. به دلیل هزینه های بالا و سنگین سایت ورد پرس، توجه به مشاوره و دانش هایی درباره طراحی سایت الزامی است تا پولی که پرداخته می شود، هدر نرود. یکی از مشکلاتی که تیم مشاوره طراحی سایت ورد پرس با آن به مشکل می خورند، این است که سایت های ورد پرس می توانند بسیار پر آسیب و خطرناک باشد و این امر سبب ضعیف شدن روحیه تیم می گردد.

 طراحی سایت های ورد پرس بدون خلاقیت و نو آوری نمی تواند به اهداف بالا دست یابد و جزو رتبه های گوگل محسوب شود. به همین دلیل، افرادی که قصد تاسیس سایت های ورد پرس را دارند، می بایست دارای خلاقیت بسیار بالایی باشند و حتی بتوانند از خلاقیت های دیگران در طراحی سایت ورد پرس خود استفاده نمایند. البته استفاده از مشاوره های طراحی سایت می تواند به آن ها بسیار کمک کند تا بتوانند سایت پر محتوا و مفیدی داشته باشند.

برای آن که بتوانید سایت ورد پرس پر محتوا، مفید و پر طرفداری داشته باشید، می بایست مطالبی که داخل آن قرار می دهید، کاملا مفید و جدید باشند. تابحال سایت های وردپرس زیادی را مشاهده نموده اید که دارای مطالب کپی شده و تکراری می باشند. ولی لازم به ذکر است که استفاده از مطالب کپی و تکراری در سایت های ورد پرس، سبب می شود تا دیگر نتوانید جزو رتبه های گوگل شوید و بتوانید در کار های خود موفق شوید. برای آن که بتوانید مطالبی جدید و نو آوری شده را در سایت ورد پرس خود قرار دهید، می بایست از مشاوره های طراحی سایت کمک بخواهید.

سایت های ورد پرس، می توانند به کسب و کار ها رونق بسیار زیادی ببخشند و علاوه بر آن می تواند از طریق آن ها در آمد های خوبی کسب نمود. ولی پیش از آن که بخواهید به فکر طراحی سایت وردپرس باشید، می بایست از آموزش طراحی سایت ورد پرس استفاده نمایید تا بتوانید سایت اینترنتی منحصر به فرد و مرغوب داشته باشید تا طرفداران شما روز به روز افزایش یابند. علاوه بر آن، استفاده از آموزش طراحی سایت سبب می شود تا بتوانید سریعا سایت خود را راه اندازی نمایید.

مشاوره آنلاین طراحی سایت

امروزه، به دلیل گسترش تکنولوژی داشتن یک سایت تبلیغاتی یا علمی، می تواند کمک بسیار بزرگی برای کسب و کار ما باشد. سایت ها، می توانند مطالب و تبلیغات کسب و کار ما را به افراد بازدید کننده نشان دهد و در نتیجه سبب رونق در کسب و کار ما بشوند. جالب است بدانید که سایت ها علاوه بر تبلیغات، قابلیت های بسیار زیادی از جمله کسب در آمد دارند؛ اما می بایست قبل از فکر استفاده سایت، به فکر طراحی آن باشیم تا بتوانیم سایت خوبی را برای خود طراحی کنیم.

لازم به ذکر است که طراحی سایت، کار آسانی نیست و دشواری های زیادی را به همراه دارد. اما در نظر داشته باشید که همه افراد می توانند سایت مورد نظر خود را طراحی نمایند. برای طراحی سایت مورد نظر خود، می بایست از مشاوره های طراحی سایت کمک بخواهید. اما به دلیل مشغله های زیاد روزمره، ممکن است نتوانید در جلسات مشاوره طراحی سایت شرکت کنید. اما هیچ جای نگرانی نیست چرا که جلسات مشاوره آنلاین طراحی سایت وجود دارند و شما می توانید برای طراحی سایت مورد نظر خود از آن ها، در هر زمانی که وقت آزاد دارید کمک بخواهید.

مقاله پیشنهادی : طراحی سایت کارخانه

طراحی سایت در اهواز

مزایای شرکت در جلسات مشاوره آنلاین طراحی سایت

یکی از مهم ترین نکات در طراحی سایت مورد نظر، داشتن آگاهی های لازم می باشد. زمانی که شما آگاهی و اطلاعات لازم را نداشته باشید و بخواهید برای طراحی سایت خود اقدام نمایید، ممکن است به مانع هایی برخورد کنید و دچار مشکل بشوید. اما اگر پیش از هر اقدامی در جلسات مشاوره آنلاین طراحی سایت شرکت نمایید، می توانید سایت خود را به خوبی طراحی کنید و بدون هیچ مشکلی، شاهد پیشرفت سایت خود در کمترین زمان ممکن باشید و بتوانید بهره های زیادی از آن ببرید.

افراد متخصصی که در جلسات مشاوره آنلاین طراحی سایت حضور دارند، به شما می آموزند که چگونه بتوانید سایت مورد نظر خود را با استفاده از جدید ترین ترفند ها و روش ها طراحی و اجرا نمایید تا بتوانید سایت خوب و پر محتوایی داشته باشید. علاوه بر آن، مشاوران راه و روش هایی را به شما آموزش می دهند تا بتوانید از هر گونه فعالیت های غیرقانونی از جمله حک سایت خود جلوگیری کنید و دیگر نگران هک و کپی شدن محتوا های سایت خود نشوید و بتوانید موفقیت های بسیار زیادی را کسب کنید.

چرا باید در جلسات مشاوره آنلاین طراحی سایت شرکت کنیم؟

برای بسیاری از افراد ممکن است این سوال پیش آید که چرا باید در جلسات مشاوره آنلاین طراحی سایت شرکت نماییم؟ بسیاری از افراد بر این عقیده باورند که بدون نیاز به جلسات مشاوره، می توانند سایت مورد نظر خود را طراحی و مورد استفاده قرار دهند. اما این امر به طور کل اشتباه است چرا که سایت ها دارای نکات بسیار حساسی هستند و افراد فاقد آگاهی کامل نملی توانند آن ها را به خوبی مورد استفاده قرار دهند. به همین دلیل می بایست در جلسات مشاور شرکت نمایید تا بتوانید نکات مورد نیاز را برای طراحی سایت خود فرا بگیرید و آن ها را به کار ببندید تا بتوانید سایت بسیار مفید و پر طرفداری داشته باشید.

داشتن سایت خوب و مفید می تواند گزینه بسیار خوبی برای رونق کسب و کار باشد. اما برای آن که بتوانید سایت مفید و پر محتوایی داشته باشید، می بایست طراحی منحصر به فردی نیز داشته باشید. برای داشتن طراحی منحصر به فرد برای سایت خود، می بایست در جلسات مشاوره آنلاین طراحی سایت شرکت نمایید و از تجربیات موفق افراد متخصص استفاده نمایید.

مشاوره رایگان طراحی سایت

امروزه، با گسترش میزان علم و تکنولوژی نمی توان دیگر به روش های قدیمی برای فروش کالا و خدمات یا کسب در آمد تکیه نمود. به همین دلیل می بایست از روش های نوین و بروز استفاده نماییم تا بتوانیم کسب و کار خوبی را برای خود رقم بزنیم. استفاده از سایت های اینترنتی بهترین گزینه برای کسب در آمد و گسترش کسب و کار می باشد که امروزه بسیاری از افراد از این طریق به کسب در آمد پرداخته اند و توانسته اند کسب و کار خود را به شیوه صحیحی گسترش دهند.

استفاده از سایت های اینترنتی می تواند برای ما بسیار مفید باشد. اما پیش از آن که بخواهیم به فکر استفاده از سایت باشیم، می بایست به طراحی منحصر به فرد آن بیاندیشیم. برای آن که بتوانیم سایت منحصر به فرد و پر طرفداری داشته باشیم، می بایست آن را به نحوه خاص و اصولی طراحی کنیم تا بازدید کنندگان تمایل بیشتری برای بازدید از سایت ما داشته باشند. برای طراحی سایت اینترنتی، می بایست تخصص مربوطه را داشته باشید؛ اما بهترین راه شرکت در جلسات مشاوره رایگان طراحی سایت می باشد.

مزایای شرکت در جلسات مشاوره رایگان طراحی سایت

یکی از مهم ترین مزایای شرکت در جلسات مشاوره رایگان طراحی سایت، آشنایی با نحوه طراحی سایت می باشد. سایت های اینترنتی دارای نکات بسیار حساسی هستند و می بایست در طراحی به آن ها توجه ویژه ای شود. به همین دلیل افراد بدون تخصص، نمی توانند به خوبی سایت های اینترنتی را طراحی نمایند. در جلسات مشاوره طراحی سایت، افراد متخصص با استفاده از تجربیات خود نکات کاربردی را که سبب منحصر به فرد شدن سایت شما می شود را آموزش می دهند تا شما بتوانید با رعایت نمودن آن ها، سایت بسیار مفیدی داشته باشید.

یکی دیگر از مزایای شرکت در جلسات مشاوره رایگان طراحی سایت، این است که شما بدون پرداخت هیچ هزینه ای، می تونید با جزئیات طراحی سایت آشنایی پیدا کنید. بسیاری از افراد به دلیل هزینه های سنگین، نمی توانند در جلسات مشاوره طراحی سایت شرکت نمایند؛ به همین دلیل بهترین گزینه برای آن ها، استفاده از جلسات مشاوره رایگان طراحی سایت می باشد تا بتوانند بدون پرداخت هیچ هزینه ای، سایت منحصر به فرد خود را طراحی نمایند و علاوه بر آن، بتوانند به موفقیت های بسیار زیادی دست یابند.

نکات لازمی که باید در جلسات مشاوره رایگان طراحی سایت رعایت شوند

در زمان استفاده از جلسات مشاوره، می بایست نکاتی را رعایت کنید تا بتوانید مطالب را به خوبی فرا بگیرید. یکی از مهم ترین نکاتی که می بایست به آن توجه داشته باشید، همراه داشتن کاغذ و مداد برای یادداشت می باشد. به دلیل گستردگی آموزه های مشاور، ممکن است پس از مدتی آن ها را فراموش نمایید، به همین دلیل می بایست وسایل یادداشت را به همراه داشته باشید و نکات گفته شده توسط مشاور را یادداشت نمایید تا بتوانید از آن ها به خوبی استفاده نمایید.

برای آن که بتوانید در جلسات مشاوره رایگان طراحی سایت، موفق باشید، می بایست تلفن همراه یا رایانه شما دارای سیستم به روز باشد تا بتوانید طراحی سایت خود را با استفاده از آموزه های مشاوره، به خوبی انجام دهید.

 داشتن سایت خوب می تواند برای شما بسیار مفید باشد. برای آن که بتوانید سایت اینترنتی بسیار خوبی داشته باشید ولی نمی توانید هزینه های زیادی را بابت یادگیری نکات بپردازید، نیازی نیست نگران باشید چرا که می توانید در جلسات آموزشی مشاوره رایگان طراحی سایت شرکت کنید و بدون پرداخت هیچ هزینه ای، نکات لازم را فرا بگیرید.

شرکت طراحی سایت

امروز شرکت های زیادی در امر خدماتی طراحی سایت وجود دارد. هر کدام از این شرکت ها مزیت رقابتی خود را دارد که میتوانید با توجه به بودجه و انتظارات خود یکی را انتخاب کنید. انتخاب درست یک شرکت طراحی خوب و معتبر میتواند شما را در صفحه اول گوگل ظاهر کند و فروش شما را بالاتر ببرد. اما شرکت سایت معتبر و مناسب باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ در ادامه به مهم ترین ویژگی هایی که یک مشاور و شرکت طراحی سایت باید داشته باشد اشاره میکنیم. البته توصیه می‌کنیم از متخصص و مشاور طراحی سایت برای شروع مشورت بگیرید.

ویژگی های شرکت معتبر طراحی سایت

 • سابقه و تخصص

سابقه و تخصص مهمترین پارامتر یک شرکت طراحی سایت است. اما قطعاً منظور ما سال های فعالیت این شرکت نیست بلکه تعداد پروژه هایی است که برای مشتریان توسط این شرکت انجام گرفته است. همچنین می‌توان گفت که تخصص رابطه مستقیمی با تحصیلات آکادمیک و دانشگاهی ندارد. زیرا طراحی و برنامه نویسی سایت یک تخصص اکتسابی و خلاقانه است. در تحصیلات آکادمیک فرآیند کاری آموزش اما خلاقیت و اصول دیجیتال مارکتینگ آموزش داده نمی شود.

 • فضای میزبانی یا هاست

منظور از فضای میزبانی یا هاست جایی است که در آن اطلاعات سایت شما ذخیره می شود. هرچه فضای بیشتری در اختیار داشته باشید، اطلاعات بیشتری مانند محتوا فیلم عکس و مواردی از این قبیل می توانید بارگذاری کنید. همچنین مدت زمان استفاده از هاست نیز بسیار مهم است. توجه داشته باشید که نوع هاست شما ویندوزی یا لینوکس میباشد. نوع هاست شما می تواند در نوع مدیریت محتوای شما تاثیر گذار باشد.
علاوه بر موارد گفته شده هاست داخلی و خارجی ، پشتیبانی شرایط امنیت و بکاپ گیری از داده ها نیز از جمله موارد مهم دیگر در انتخاب یک هاست مناسب هستند.

 • دامنه سایت

شرکت های طراحی سایت معمولا برای شما دامنه را ثبت میکنند. اما در طی فرایند باید توجه داشته باشید که دامنه باید ۱۰۰% با نام و مشخصات شما ثبت شده باشد. همچنین در قرارداد نیز به همراه مدت زمان اعتبار درج شود. انواع مختلفی از دامنه ها وجود دارد که شرکت های طراحی سایت بر اساس کار و فعالیت یا سلیقه شخصی شما آن را ثبت میکنند.

 • قالب و طراحی مناسب

نوع طراحی سایت های فروشگاهی، شرکتی ،خبری ، آموزشی و شخصی با یکدیگر متفاوت است . بنابراین با توجه به نیاز شما و با جدیدترین اصول طراحی، شرکت طراحی سایت موظف است یک قالب مناسب را به مشتری ارائه کند. قالب های شرکت های طراحی سایت معمولا به صورت انتخابی هستند. یعنی میتوانید از موارد موجود یکی از آنها را انتخاب کنید. یک مشاور طراحی سایت می‌تواند بهترین قالب را با توجه به کسب و کارتان پیشنهاد کند.

 • گرافیک و UI

منظور از UI طراحی گرافیکی سایت است. معمولا طراحی سایت ها در گذر زمان متدهای تازه ای پیدا میکنند. به طور مثال نوع فونت های بکار رفته یا انواع بنر ها و تصاویر قرار گرفته در سایت باید به طور چشم نوازی طراحی شوند. سایت شما شخصیت کسب و کارتان را در پیشگاه مشتریان می سازد.

 • سئو و بهینه سازی

در کنار مواردی که گفته شد سئو و بهینه سازی باید از پایه برای سایت ایجاد شود. هرچه سایت بهینه ای داشته باشید ، صفحات و محصولات شما به کاربران بیشتری در نتایج گوگل نشان داده میشود. البته باید بتوانید ابزارهای تحلیلی سئو برای مشاهده رفتار مخاطبین خودتان استفاده کنید. مشاور طراحی سایت این ابزارها را به شما معرفی می‌کند.

مراحل طراحی سایت

با پیشرفت و توسعه دنیای اینترنت امروزه می‌توانیم مشتریان و مخاطبان بیشتری پیدا کنیم. کانال های ارتباطی اینترنت این امکان را به ما می‌دهند که بتوانیم با تولید محتوا مفید و بهینه مخاطبان بیشتری جذب کنیم‌‌. یکی از بهترین کانال های موجود وب سایت و وبلاگ ها هستند. سایت دارای اشکال مختلفی مانند سایت های فروشگاهی ، شرکتی ، خبری و شخصی هستند . اما مراحل پایه ریزی وب سایت به با یکدیگر شباهت دارند. در ادامه به طور مفصل در رابطه با مراحل طراحی سایت صحبت میکنیم. البته قبل از هر نوع اقدامی توصیه میکنیم با یک مشاور طراحی سایت مشورت کنید.

 • انتخاب هدف

قطعا قبل راه اندازی یک وب سایت لازم است بدانید برای کدام گروه از مشتریان اقدام به راه اندازی سایت می‌کنید. آیا مشتریان شما بجای سایر ابزارها و کانال های ارتباطی در اینترنت محصول و خدمات شما را جست و جو میکنند؟ در این صورت قطعاً به طراحی سایت نیاز پیدا می‌کنید. در صورتی که درباره مشتریان هدف خود و طریق ارتباط با آنها، اطلاعات کاملتری نیاز دارید یک مشاور طراحی سایت میتواند راهنمای شما باشد.

 • انتخاب و خرید دامنه

دامنه ها نوعی آدرس در دنیای اینترنت هستند . در دامنه ها DNS یا همان domin name server وظیفه دارند که ای پی سایت را به آدرس تبدیل کنند. دامنه ها دارای انواع مختلفی هستند مانند .ir ،.com ،.net و غیره. دامنه ها تا حدودی به نوعی فعالیت افراد در اینترنت بستگی دارند مثلا سایت های با دامنه .org به منظور سرویس های خدمات یا سایت های رسمی دولتی هستند. همچنین دامنه های .com عمدتا تجاری هستند و دامنه های .ir برای سایت هایی در محدوده کشور ایران هستند. برای انتخاب یک دامنه اختیار با خودتان است. اما ارزانترین دامنه های موجود همواره .ir ها هستند.

 • انتخاب هاست یا فضای میزبانی

فضای میزبانی یا اصطلاحاً هاست جایی است که اطلاعات و داده های سایت شما در آن ذخیره می شود و هنگامی که کسی آدرس سایت شما را جستجو می کند اطلاعات مورد نظر از فضای ذخیره سازی و سرور فراخوانی می‌شود. هاست را باید از افرادی که میزبانی فضای ابری یا میزبانی سرور ارائه می دهند خریداری کنیم میتوانید با یک شرکت طراحی سایت قرارداد ببندید و نیازی به درگیری شما با این مسائل نخواهد بود.

همچنین توجه داشته باشید که فضای هاستینگ شما چقدر است است فضای هاستینگ با واحد اندازه گیری مگابایت و گیگابایت موجود است. با توجه به میزان بارگذاری اطلاعات خودتان میتوانید فضای هاست را انتخاب کنید. میتوانید برای آگاهی بیشتر درباره یک هاست خوب از مشاور طراحی سایت کمک بگیرید.

 • سیستم های مدیریت محتوا

برخی از سیستم های مدیریت محتوا وجود دارد که می توانید با نصب آن بر روی هاست خود بدون نیاز به برنامه نویسی یک سایت راه اندازی کنید. اما توجه داشته باشید که اگر یک سایت حرفه‌ای و با قابلیت های مورد نیازتان میخواهید باید آن را به دست یک تیم برنامه نویسی بسپارید. برنامه نویسی سمت سرور و سمت کاربر هر کدام زبان هایی جداگانه دارد که نیاز به تخصص و مهارت است.

 • انتخاب قالب و انتشار محتوا

قالب سایت و شکل و شمایل آن بستگی به نوع کسب و کار شما دارد اینکه در سایتتان می خواهید چه چیزی را معرفی کنید بسیار مهم است به عنوان مثال برخی می‌خواهند فروشگاه اینترنتی خودشان را راه بیندازند و برخی دیگر می خواهند شرکت خودشان را معرفی کنند در این بین سایت های خبری نیز وجود دارند. بسته به اینکه کسب و کار شما چیست میتوانید قالب متناسب با آن را برای سایت انتخاب کنید. قالب سایت را میتوان برای سایت های وردپرسی خریداری کرد و اگر سایت شما برنامه نویسی اختصاصی دارد یک متخصص فرانت اند میتواند قالب مورد نظرتان را بسازد.

هزینه طراحی سایت

امروزه با توسعه فضای مجازی و آشنایی بیشتر مشتریان و مخاطبان با اینترنت، رقابت بر سر صفحه اول گوگل بسیار زیاد شده است. این رقابت به این دلیل است که با داشتن یک سایت میتوانید به حجم بیشتری از مشتریان فارغ از مرزهای جغرافیایی و موانع فروش فیزیکی دست پیدا کنید. اما هزینه طراحی سایت همواره مسئله چالش برانگیز برای صاحبان کسب و کار و اینفلوئنسرها بوده است. هزینه طراحی سایت بسته به میزان و چگونگی خدمات طراحی و توسعه بستگی دارد.

عوامل تاثیر گذار در قیمت طراحی سایت

اولین عامل تاثیر گذار در قیمت طراحی سایت آن است که نیاز شما از طراحی سایت چیست. آیا یک سایت ساده و معرفی شرکت لازم دارید؟ یا می خواهید یک فروشگاه اینترنتی برپا کنید؟ یا نیاز دارید که سایت شما فراتر از از اینها بوده و نیاز به برنامه نویسی تخصصی دارد؟ قطعاً هر کدام از این مسائل می‌تواند هزینه طراحی سایت را دچار تغییر کند.

از جمله موارد تاثیر گذار دیگر در قیمت طراحی سایت می توان به فضای میزبانی یا هاست، نوع پسوند دامنه، ترافیک ماهانه، گواهی ssl و موارد از این قبیل اشاره کرد. از جمله از جمله موارد دیگر داشتن فروشگاه و شکل و شمایل فروشگاه شماست . بسته به این که چه ظاهری را برای سایت خود می پسندید ممکن است هزینه طراحی قالب آن تفاوت هایی داشته باشد.

داشتن امکاناتی مانند ثبت نام و ورود با پیامک داشتن خبرنامه های پیامکی و برنامه های از این قبیل برای سی آر ام قطعاً هزینه هایی را در پی خواهد داشت. همچنین مورد دیگری که بسیار در هزینه طراحی سایت تعیین کننده به شمار می رود، امنیت و حفاظت از اطلاعات و دیتابیس است. یک سایت قوی با طراحی عالی نیاز دارد تا سرقت اطلاعات و هک شدن جلوگیری کند. در هنگام بستن قرارداد با طراحان سایت به داشتن امنیت و حفاظت اطلاعات توجه کافی داشته باشید.

مشاور طراحی سایت

پیشنهاد می کنیم در ابتدا با مشاور طراحی سایت در ارتباط بوده و نیاز خود را از سایت بیان کنید. فردی که در این زمینه تخصص دارد میتواند بهترین نوع وبسایت را با بهینه ترین امکانات به شما پیشنهاد دهد. همچنین متخصصین طراحی سایت می توانند شما را در رسیدن به صفحه اول گوگل یاری کرده و شما را در دسترس مشتریانتان قرار دهند.

قیمت گذاری طراحی سایت بر اساس نمونه کار

معمولاً شرکت هایی که خدمات طراحی وب سایت را ارائه می دهند باید نمونه کار های قوی و جذابی داشته باشند تا به مشتریان ثابت کنند که از پس طراحی سایت های ریسپانسیو و بهینه بر می آیند. همچنین مدت زمان تحویل سایت توسط شرکتی که مد نظر دارید بسیار مهم است. هر چه امکانات بیشتری از سایت انتظار داشته باشید یا پیچیدگی سایت مد نظر شما بیشتر باشد برنامه نویسی آن زمان بیشتری لازم دارد. اما این زمان نباید به حدی باشد که شما زمان خود را برای سئو و رقابت با همکاران تان از دست بدهید.

توجه داشته باشید که سئو می تواند سایت را در مدت کوتاهی به نتیجه و هدف مطلوب که همان جذب مشتری است برساند. برخی از شرکت های طراحی سایت در کنار خدمات طراحی سئو و بهینه سازی سایت را نیز انجام می دهند. ممکن است در هنگام بستن قرارداد پیشنهاد انجام خدمات سئو را به شما ارائه دهند. در این زمینه نیز باید نمونه کار قوی داشته باشند.

طراحی سایت در شیراز

مشاوره طراحی سایت اینترنتی

امروزه با توسعه فضای مجازی و آشنایی اغلب مردم برای استفاده از این ابزار کسب و کار ها را با ابزارهای دیجیتال بیش از قبل درگیر کرده است. یکی از بهترین ابزارهای بازاریابی اینترنتی سایت ها هستند. اما برای طراحی سایت قطعاً باید پارامتر هایی را مد نظر داشته باشید تا یک سایت ریسپانسیو و بهینه ایجاد نمایید. شاید به نظر شما مشاوره طراحی سایت کاری بیهوده به نظر برسد اما در این مقاله می خواهیم به اهمیت مشاوره طراحی سایت اشاره و آن را برای شما شفاف کنیم.

وظیفه مشاوره طراحی سایت چیست؟

هدف و وظیفه اصلی مشاوره طراحی سایت جلوگیری از هرگونه هزینه اضافی و طراحی و اجرای اشتباه است. یک مشاور به شما کمک می کند تا بتوانید ترافیک مناسبی در سایت خودتان داشته باشید و به موتور جستجو نشان دهید که سایت شما محبوب کاربران است. با جذب ترافیک مناسب رتبه سئوی شما افزایش پیدا میکند و به صفحه و لینک اول نزدیک میشوید.

هرگونه رنگ علم آن در صفحه وب سایت می‌تواند در جذب یا دفع کاربران تاثیر داشته باشد. علاوه بر آن فونت محتوا و نوع نگارش آن ، کلمات کلیدی هدفمند ، هارمونی میان رنگها و المانها و طراحی گرافیک در سایت از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. مشاورین معمولان در زمینه‌های فوق تخصص و توانایی مناسبی دارند و با آخرین تکنولوژی ها و اصول سئو آشنایی داشته و شانس شما را برای قرار گرفتن در رتبه‌های بالای گوگل افزایش میدهند.

خدمات مشاوره طراحی سایت شامل چه مواردی است؟

 • با توجه به حوزه فعالیت شما سایت شرکتی ، خبری ، شخصی یا فروشگاهی راه اندازی میشود.
 • طراحی گرافیکی جذاب و جلوه های بصری محبوب برای کاربران
 • طراحی اختصاصی قالب ها به منظور افزایش زیبایی جلوه سایت
 • طراحی و پیاده سازی سیستم های مدیریت محتوا
 • انتخاب ساده ترین و بهترین نام دامنه
 • انتخاب فضای میزبانی یا هاستینگ با سرعت و فضای مناسب
 • تبلیغات سایت و بازاریابی در شبکه های اجتماعی
 • تحلیل وضعیت فعلی دیجیتال مارکتینگ
 • خدمات مربوط به سئو و بهینه سازی سایت در موتورهای جست و جو
 • انتخاب کلمات کلیدی متناسب با جدیدترین الگوریتم های گوگل
 • انتخاب و راه اندازی گواهی SSL
 • مشورت دریافت اینماد و سایر نماد های الکترونیک
 • راهنمایی اتصال درگاه بانکی

اهمیت مشاوره سایت های پویا و داینامیک

امروزه سایت ها به دو دسته اصلی داینامیک و استاتیک تقسیم می شوند. سایت های استاتیک سایت هایی هستند که هیچ گونه پویایی و فعالیت خاصی در آنها انجام نمی شود و المان های آن ثابت هستند. اما سایتهای داینامیک از پویایی خاصی برخوردارند و به کاربران این قابلیت را می‌دهند که بتوانند فعالیت بیشتری انجام دهند. همچنین نمای جالبتری ایجاد کنند.
سایت های استاتیک از رده خارج شده و جای خود را به سایتهای داینامیک دادند. در صورتی که با مشاورین متخصص در این زمینه صحبت نکرده باشید تنها قادر به طراحی سایت های استاتیک هستید. اما کارشناسان شما را در رسیدن به سایتی پویا و جذاب راهنمایی میکنند.

طراحی سایت در مشهد

اهمیت مشاوره با کارشناسان طراحی سایت

کارشناسان با بررسی حوزه فعالیت شما بهترین طراحی های گرافیکی و سیستم های مدیریت محتوا را به شما پیشنهاد می کند تا از طریق آن بتوانید با ایجاد جلوه های زیبا، کاربران را جذب کنید. همچنین خدمات دیگر مشاوره شما را در پایه ریزی سایت راهنمایی میکنند. مسائل پایه مانند انتخاب دامنه و هاستینگ شاید در ابتدا مسائل مهمی نباشد اما انتخاب اشتباه در سرعت سایت تاثیر میگذارد. با کاهش سرعت لود سایت کاربران بدون خواندن محتوا از صفحه خارج میشوند. این موضوع رتبه سایت شما را با کاهش رو به رو میکند.

بهترین مشاورین طراحی سایت

بهترین مشاور کسی است که با برخورداری از تجربه و دانش مناسب بتواند شما را در رسیدن با سایتی ریپانسیو و جذاب راهنمایی کند. میتوانید همین حالا برای صحبت با مشاورین ما اقدام نمایید.

مشاوره طراحی سایت با پایتون

زبان برنامه نویسی پایتون یکی از قدرتمندترین زبان های برنامه نویسی به منظور ساخت نرم افزارهای تحت وب و سایت های قدرتمند است. شرکت های بزرگ مانند مایکروسافت، ناسا و گوگل با زبان پایتون برنامه های مختلف خود را نوشته اند. از مهمترین مزایای که پروژه های طراحی سایت با پایتون برخوردار هستند، قیمت پایین تر به نسبت طراحی سایت با زبان برنامه نویسی php است.

مزایای کدنویسی سایت با پایتون

در قسمت قبلی به این نکته اشاره شد که قیمت مناسب تر یکی از مزایای مهم کد نویسی سایت با پایتون است. همچنین نیاز به کد های کوتاه از دیگر نقاط قوت زبان برنامه نویسی پایتون به شمار می‌رود. اما باید توجه داشت که این کدهای کوتاه قدرتمند بوده هیچ مشکلی را ایجاد نمی کند.
سئو سایت همواره یکی از قسمت های مهم جذب مشتری در دیجیتال مارکتینگ است. یک سایت بهینه، در موتورهای جستجو رتبه بهتری کسب می‌کند. به همین علت طراحی سایت با زبان برنامه نویسی پایتون ، می تواند در کسب رتبه بهتر سایت به شما کمک کند. زیرا پایتون از سئو پذیری بهتری برخوردار است.

طراحی سایت در اصفهان

مراحل طراحی سایت با پایتون

طراحی سایت دارای مراحلی میباشد که نیاز است کارشناسان گرافیک، متخصص ui و ux، به همراه متخصصین برنامه نویسی پایتون در کنار یکدیگر قرار بگیرند تا طراحی سایت به بهترین شکل انجام شود. از این بهتر است قبل شروع پروژه با شرکت های طراحی سایت ، ابتدا با یک مشاوره خبره و توانا در این زمینه مشورت کنید.

اهداف مشاوره طراحی سایت با پایتون

 • در ابتدا نیاز کسب و کار شما مورد بررسی و سنجش قرار میگیرد تا بهترین زبان برنامه نویسی تعیین شود.
 • توصیه میکنیم مشاوره طراحی سایت بگیرید. زیرا میتواند روی زمان بندی و منابع یک برنامه ریزی دقیق انجام دهید. می دانید پروژه چه میزان زمان و هزینه نیاز دارد.
 • مشاوره طراحی سایت در برآورد هزینه و قیمت گذاری پروژه به شما کمک شایانی میکند.
 • با مشاوره میتوانید شناخت بیشتری از گروه طراحی سایت با زبان برنامه نویسی پایتون کسب نموده و با روند کار نیز آشنایی بیشتری کسب کنید. با مشاوره طراحی سایت هرگونه ذهنیم مهم برطرف میشود.

مزایا مشاوره طراحی سایت با پایتون

مشاوره با زبانی ساده و روان برای شما مزایا و قابلیت ها زبان برنامه نویسی پایتون را شرح میدهد. همچنین او به شما کمک میکند تا هزینه مورد نیاز را به صورت تقریبی برآورد کنید و با نیازهای خود تطبیق بدهید. همچنین در هر زمینه و کاری اگر یک متخصص حضور داشته باشد، نواقص و مشکلات احتمالی به حداقل میرسد.

تصور کنید که هیچ گونه آشنایی با روند برنامه نویسان پایتون ندارید، از طرفی نگران مدت زمان پروژه بوده و از طرف دیگر ذهنیت شفافی در رابطه با قابلیت های پایتون ندارید. با حضور یک مشاور پیش از شروع روند طراحی، تمامی جوانب مورد بررسی قرار میگیرد. بعد از بررسی از صرف هزینه های اضافی ، طراحی یا اجرای اشتباه جلوگیری میشود.

خدمات مشاوره طراحی سایت با پایتون

 • ساخت و اجرای سایت با زمینه و حوزه کاری شما
 • طراحی ظاهری زیبا و کاربر پسند
 • کدنویسی اختصاصی با زبان برنامه نویسی پایتون
 • انتخاب نام دامنه مناسب
 • انتخاب هاستینگ با فضا و پهنای باند مناسب
 • تحلیل و بررسی دیجیتال مارکتینگ
 • سئو و بهینه سازی سایت

مشاوره طراحی سایت بدون کد نویسی

با سیستم های مدیریت محتوا، این ایده کاملا قابل اجرا است. سیستم های مدیریت محتوا یا CMS سیستم های از پیش طراحی شده ای هستند که هسته مدیریت وب سایت شما را پیاده سازی می کنند. با این سیستم های مدیریت محتوایی بخش بزرگی از کدنویسی کاهش می یابد. سییستم های مدیریت محتوایی مانند وردپرس امروزه بسیار پرکاربرد هستند که از انعطاف بالایی برای انتشار محتوا نیز برخوردارند. بسیاری از سایت های معتبر و مشهور نیز با همین سیستم در حال کار هستند، اما نکته مهم آن است که چرا باید مشاوره طراحی سایت در این باره کسب کنیم. استفاده از خدمات مشاور طراحی سایت یکی از هوشمندانه ترین سرمایه گذاری ها برای ورود هر کسب و کاری به دنیای دیجیتال است.

اهمیت مشاوره طراحی سایت بدون کدنویسی

تاکنون بارها اتفاق افتاده است که شخص یا شرکتی هزینه های هنگفتی را برای طراحی وب سایت مورد نیاز خود پرداخته است. اما هیچ نتیجه ای حاصل نشده است! حضور مشاور طراحی سایت قبل از راه اندازی کسب و کار می تواند از هزینه های اضافی و هرگونه اشتباه در طراحی و اجرا جلوگیری کند. شروع هر کاری اگر با مشورت و همکاری یک متخصص در همان زمینه انجام شود نتایج بهتری خواهد داشت.
همچنین تفاوت زیاد در قیمت طراحی سایت و امکانات متفاوت ارائه شده توسط شرکت های طراحی سایت شما را در انتخاب بهترین و مناسب ترین شرکت به چالش می کشد. هزینه بالای طراحی وب سایت لزوما بر کیفیت امکانات ارائه شده تاثیری نخواهد داشت. مشاوره طراحی سایت میتواند شما را در این زمینه آگاه نماید.

مشاوره طراحی سایت وردپرس در اصفهان

تاثیر و اهمیت مشاوره طراحی سایت بدون کدنویسی

مشاوره طراحی سایت را می توان یکی از عوامل اصلی و مهم در افزایش بازدید وب سایت دانست. اگر طراحی وب سایت یا فروشگاه اینترنتی مطابق با آخرین تکنولوژی ها و اصول سئو طراحی شود، قطعا شانس شما را برای رتبه بالای گوگل افزایش می دهد.
در این زمان حضور مشاور طراحی سایت با دانش و تجربه یک برنامه نویس، دیجیتال مارکتینگ، طراحی UX و UI بیش از پیش احساس می شود. تجربه شکست در راه اندازی کسب و کار اینترنتی یکی از خطرناک ترین و مخرب ترین اتفاقاتی است که باعث تضعیف روحیه تیم می شود.
قطعاً باید وقت خود را صرف یا در جایی سرمایه گذاری کنید که قابل اعتماد و قابل توسعه باشد. بسیاری را دیده ایم که تیم های نوپا با سایت سازها و سیستم های مدیریت محتوای مختلف وب سایت هایی ایجاد کرده اند، اما به دلیل عدم حضور مشاوران برای هدایت تیم، فعالیت سایت کنار گذاشته شده است.

اهداف مشاوره طراحی سایت بدون کدنویسی

 • تعیین بهترین سیستم مدیریت محتوای متناسب با نیازهای تیم
 • تعیین برنامه ریزی اولیه تولید محتوا و استراتژی طراحی سایت
 • طراحی UX و UI متناسب با سلیقه مخاطبین
 • برنامه ریزی سئو و بهینه سازی سایت
 • معرفی کانال های تبلیغاتی برای معرفی سایت
 • افزایش ترافیک و بازدید اولیه سایت
 • تعیین چشم‌انداز از طراحی وبسایت در شش ماه یا یک سال آینده
 • تسهیل مسیر و تعدیل منابع‌ نسبت به انتظارات

مشاوره طراحی سایت در اصفهان

مشاوره طراحی سایت پزشکی

مهارت ها و تخصص شما نماینده شماست و باعث می شود و سبب می گردد تا نام شما دهان به دهان بچرخد. اما علاوه بر این، شما به عنوان یک پزشک باید خودتان یک رسانه داشته باشید. یک رسانه قدرتمند مانند سایتی که می خواهیم در مورد آن صحبت کنیم. اگر تا به حال برای ورود به دنیای آنلاین مقاومت کرده اید بهتر است کم کم به آن فکر کنید، هر چه زودتر این تصمیم را بگیرید زودتر از بقیه جلوتر خواهید بود و زودتر شناخته می شوید. البته باید توجه داشت که طراحی و راه اندازی یک سایت به نظر کار آسانی میرسد. اما قطعا نیاز به مشاوره طراحی سایت خواهید داشت.

اهمیت طراحی سایت برای پزشکان

طراحی وب سایت پزشکی در دنیای امروز به اندازه دکوراسیون مطب پزشک در گذشته ضروری است. زیرا امروزه بهترین و ساده ترین راه برای اعتبارسنجی افراد جستجو در اینترنت و مشاهده صفحه شخصی آنهاست. بدیهی است که با مقایسه یک سایت پزشکی و یک صفحه اینستاگرام، این سایت بیشتر با شخصیت و تصویر اجتماعی جامعه پزشکی سازگار است.
داشتن یک وب سایت مناسب با طراحی گرافیکی مدرن و زیبا سبب جذب مخاطبین شده و دیدگاه آنان را به پزشک تغییر میدهد. از این رو توصیه میشود با مشاوره طراحی سایت اقدام به راه اندازی سایت کنید. در ادامه به علت نیاز به مشاوره می پردازیم.

مشاوره طراحی سایت در مشهد

چرا در مسیر طراحی سایت پزشکی به مشاوره نیاز داریم؟

طراح وب سایت می داند که چگونه یک وب سایت بسازد، اما شما را نمی شناسد. او اطلاعات دقیقی از صنعت، حوزه کاری، نگرش ها، مشکلات، انتظارات و حتی بودجه ندارد. بنابراین بدون مشاوره چیزی ایجاد خواهد شد که ممکن است دوباره کاری یا اتلاف هزینه شود. بنابراین، اولین مزیت مشاوره، درک کافی مدیران اجرایی از فرآیند آنچه که قرار است در سایت خود ارائه دهید است.

از آنجایی که یک مراجعه کننده در ارتباط اول با سایت، به ظاهر آن توجه میکند از این رو لازم است تا طراحی مطابق با سلیقه اغلب مخاطبین انجام شود. چه کسی میتواند مراجعه کننده یا مخاطب شما را شناسایی کند؟ البته که شما هستید، اما کسی که شناخت شما را به طراحی و مسیر ارتباطی با مشتری تبدیل خواهد کرد مشاور است.

علت بهبود رتبه سایت و افزایش ترافیک آن سئو می باشد. طراحی سایت می تواند بر استراتژی سئو تاثیر بگذارد. بسیاری از عناصر و شیوه های طراحی وب بر نحوه انتشار محتوا در وب سایت شما تأثیر می گذارد، که به نوبه خود بر نحوه خزیدن و نمایه سازی وب سایت شما توسط رباتهای موتورهای جستجو تأثیر می گذارد و این فقط با تجربه مشاوران در طراحی سایت محقق می شوند.

مشاوره طراحی سایت در شیراز

مزیت دریافت مشاوره طراحی سایت پزشکی

مشاوره طراحی سایت به عنوان کارآمدترین روش برای طراحی و ایجاد یک وب سایت جدید و فعال شناخته می شود. با تکیه بر تجربیات مشاوران حرفه ای در این زمینه می توان تا حد زیادی از اتلاف وقت و هزینه جلوگیری کرد. به علاوه بهترین نتیجه ممکن از کار حاصل خواهد شد. امروزه بسیاری از افراد برای شروع کار خود به مشاوران سایت مراجعه می کنند و با بیان خواسته های خود بهترین طراحی سایت را به دست می آورند.

مشاوره طراحی سایت چند زبانه

در عصر دیجیتالی که ما اکنون در آن زندگی می کنیم، تأثیر وب سایت شما در جذب مشتریان بالقوه بیش از هر زمان دیگری اهمیت دارد. امروزه وب سایت به عنوان اولین نقطه تماس مشتری با کسب و کار شما شناخته می شود، بنابراین طراحی یک وب سایت اختصاصی و داشتن یک وب سایت خوب نه تنها فروش شما را تضمین می کند، بلکه تأثیر بسزایی در ایجاد ارتباط بلندمدت با مشتریان دارد. و ایجاد سطح بالایی از خدمات. امروزه به ندرت پیش می آید که کشوری چندین زبان را قبول نداشته باشد و یا مردم آن کشور نتوانند به زبان کشورهای دیگر صحبت کنند. پس چرا از این برای گسترش پایگاه مشتریان بالقوه خود به گروه بزرگتری از مشتریان استفاده نکنید؟ طراحی وب سایت چند زبانه مطمئناً به شما در جذب مشتریان جدید در داخل و خارج از کشور کمک خواهد کرد.

مشاوره طراحی سایت وردپرس در تهران

چرا به مشاوره طراحی سایت چند زبانه نیاز داریم؟

طراحی سایت چند زبانه به معنای سایتی است که محتوایی به بیش از یک زبان دارد. سایت چند زبانه راهی ساده برای دستیابی به کاربران جدید است و نیازی نیست که بخش زیادی از بودجه بازاریابی خود را برای ایجاد یک وب سایت دیگر برای ارتباط با مشتریان خارج از کشور اختصاص دهید. اما چطور باید کلمات کلیدی مناسب کشور هدف را یافت؟ مردم در بازار هدف چه نوع محتوایی را بیشتر مشاهده میکنند؟ چگونه باید یک سایت را چند زبانه ؟ در این نقطه مشاوره طراحی سایت راهنمای شما خواهد بود.
مشاوره طراحی سایت به معنای تبادل اطلاعات و تفکر و بررسی نیازهای کسب و کار شماست تا بتوانید تصمیمات بهتری بگیرید. همچنین مشاور تا پایان سفر و تا زمان تحویل سایت چند زبانه همراه شما خواهد بود.

مزیت دریافت مشاوره سایت چند زبانه

هر کسب و کاری محصولات، خدمات و نیازهای خاص خود را دارد. نکته مهم در فضای دیجیتال نحوه نمایش و پیاده سازی این موارد در وب سایت چند زبانه است است. بسیاری از صاحبان مشاغل دقیقاً نمی دانند خدمات آنها چگونه باید در سایت قرار گیرد تا مخاطبین در کشورهای هدف به آن دسترسی داشته باشند.
مشاور طراحی سایت فردیست که دانش کافی در زمینه طراحی وب سایت و جنبه های فنی دارد. بنابراین پس از صحبت با شما و درک خواسته ها و نیازهای شما، او بهترین نوع وب سایتی را که می توانید داشته باشید را توصیه می کند. سپس نوبت به تحلیل زبان های مورد نیاز در وب سایت میرسد. همچنین شناخت کلمات کلیدی مناسب و طراحی گرافیکی مناسب نیز از دیگر خدمات مشاوره طراحی سایت به شما می رود.

مشاوره طراحی سایت وردپرس در شیراز

چرا سایت چند زبانه را توصیه میکنیم؟

برای مثال ممکن است با جستجو در سایت های فارسی زبان محصول یا خدمات مورد نظر خود را پیدا نکنید. بنابراین در سایت های خارجی به دنبال آن هستید اما اگر به زبان آن کشور تسلط کافی نداشته باشید با مشکل مواجه خواهید شد. اما اگر آن سایت از زبان فارسی نیز پشتیبانی کند، برای خرید محصول مورد نظرتان مشکلی نخواهید داشت. در واقع طراحی سایت چند زبانه به این معناست که سایت شما علاوه بر فارسی از زبان انگلیسی، عربی، آلمانی و … نیز پشتیبانی می کند.

اهداف مشاوره طراحی سایت چند زبانه

 • انتخاب فضای ابری یا هاست مناسب و پرسرعت
 • انتخاب دامنه بین المللی برای دسترسی راحت کاربران در سراسر جهان
 • ارائه راهکار در طراحی سایت و زبان های مورد نظر
 • برنامه ریزی تولید محتوای تخصصی در هر زبان
 • سئو و بهینه سازی وبسایت
 • تبلیغات و بازاریابی در کشورها و نواحی مورد نظر در جهان

مشاوره طراحی سایت در تهران

اشتراک گذاری

7 یک نظر

 1. جمشیدی پاسخ

  سلام ممنون از مشاوره طراحی سایتتون این امکان هست من طراحی سایت که میخوام بسازم با چند زبان اونا ایجاد کنم

  1. تیم محتوای پویا فراز پاسخ

   بله طبیعتا این امکان الزامی هست برای تمامی وب سایت ها
   2 روش اصلی وجود دارد
   1- چند زبانه شدن سایت با استفاده از ماژول های مرتبط
   2-استفاده از زیر ساخت های جدا گانه

   که هر کدام معایب و مزایا خود را دارند در مقاله طرحی دو زبانه یا چند زبانه در همین سایت می توانید اطلاعات جامع تری کسب کنید

 2. سهیلا پاسخ

  سلام من میخوام یک وب سایت بسازم ولی نمیدونم که چه شرایط قانونی برای ساخت سایت هست لطفا کمکم کنید

 3. هدیه مهدوی پاسخ

  سایت شما خیلی مطالب تکمیلی و خوبی منتشر میکنه! چقدر دقیق و خوب بودن مطالب.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.