امروز برابر است با :1400-09-09

هزینه طراحی سایت

هزینه طراحی سایت با توجه به فاکتورها و معیارهای مختلفی تعریف می شود. این که شما چه نوع وب سایتی را در نظر دارید، سایت چه امکاناتی دارد و استراتژی‌ های شرکت طراحی سایت چگونه است، باعث می ‌شود قیمت طراحی سایت، متغیر باشد. اگرچه تعرفه طراحی سایت در شهرهای مختلف هم متفاوت است، اما اصول و قواعد کارکرد کردن، کد نویسی و برنامه نویسی یکسان است.

توسعه فناور پویا فراز

طراحی سایت حرفه ‌ای به سلیقه، مهارت و ایده پردازی شرکت طراحی سایت بستگی دارد. فرض کنید به تازگی یک کسب و کار راه اندازی کرده اید و می خواهید محصولی را بفروشید یا خدماتی را ارائه دهید؛ داشتن یک سایت با کیفیت و حرفه ‌ای کمک می کند کسب و کار شما بیشتر و بهتر شناخته شود. قطعاً مخاطبان کسب و کار شما هم انتظار دارند به یک وب سایت با کیفیت هدایت شوند. ما مطمئن هستیم که شما هم ترجیح می ‌دهید یک وبسایت شیک با کارآیی بالا داشته باشید.

فراموش نکنید حدود ۷۵ درصد از کاربران اینترنت، اعتبار یک شرکت یا کسب و کار را از طریق طراحی وبسایت آن قضاوت می ‌کنند، بنابراین سرمایه گذاری برای داشتن یک سایت بهتر تقریباً همیشه بهترین نتیجه را حاصل می کند. هزینه طراحی سایت، همیشه یک چالش برای مشتریان بوده است. هر شخص حقیقی یا شرکت حقوقی که به دنبال پروژه‌ های طراحی سایت است به این فکر می کند که بهترین شرکت طراحی سایت را پیدا کند تا با قیمت مناسب، پروژه را برای او انجام دهد.

به دلیل این که این موضوع بسیار اهمیت دارد، در این بحث سعی می‌کنیم مستقیماً و بسیار واضح درباره قیمت های طراحی سایت صحبت کنیم و توضیح می دهیم که چه چیزهایی بر تعرفه طراحی سایت تاثیر دارد و شما باید چه انتظاراتی داشته باشید.

تقسیم بندی وب سایتها از نظر هزینه طراحی سایت

اگر بخواهیم برآورد درستی از هزینه طراحی سایت ارائه دهیم، یا یک مقایسه ساده داشته باشیم، باید گفت که وب سایت ها به طور کلی به چند دسته تقسیم بندی می شوند و بر همان اساس، تعرفه طراحی سایت تعیین خواهد شد. هزینه طراحی یک وبسایت، کاملاً انعطاف پذیر است؛ به این مفهوم که سایت شما هر چه امکانات بیشتری داشته باشد، یا پروژه های سنگین تری را بخواهید انجام دهید، قیمت طراحی سایت بیشتر خواهد شد.

به طور کلی، سایت های ساده با منوی ناوبری محدود یا به عبارتی، طراحی سایت مینیمالیستی، از نوع سایت های کم هزینه و ارزان قیمت هستند. وب سایت هایی که منوی کاربری پیچیده تری دارند، هزینه متوسط داشته و سایت های چند فروشندگی یا اشتراکی با قابلیت های اختصاصی، جزو سایت های گران قیمت محسوب می شوند.

ارزان ترین سایت ها همان وب سایت هایی هستند که از یک الگوی پیش ساخته برای طراحی سایت استفاده می شود. یک قالب رایگان برای طراحی سایت باعث کاهش هزینه ها خواهد شد. شما می توانید برای کسب و کار خود وب سایت آماده با استفاده از قالب های از پیش آماده شده داشته باشید، اما بهتر است قرارداد طراحی سایت را با شرکت به‌گونه ‌ای امضا کنید که طراحی سایت اختصاصی با ساختار مورد نظر شما انجام شود.

هزینه طراحی سایت در شهرهای مختلف و شرکت ها متفاوت است و بسته به پروژه و بودجه مالی که در نظر دارید می توانید سفارش طراحی سایت را به شرکت ‌ها واگذار کنید. در حال حاضر، گران ترین هزینه ها برای طراحی سایت شرکتی، آژانس ‌های گردشگری، فروشگاه های اینترنتی بزرگ و وب سایت هایی است که به نوعی با تجارت و معامله گری در ارتباط هستند.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *