انواع سئو

سئو، نوعی موتور جستجوگر بهینه محسوب می شود که دارای متون و اطلاعات بسیار با کیفیت می باشد. موتور های جست و جو سئو، دارای ترافیک مستقیم نمی باشند و می توانند نسبت به موتور های جست و جو دیگر، بسیار پر کاربرد تر باشند. علاوه بر آن، یکی از مهم ترین مزیت های موتور جستجو گر سئو، نداشتن تبلیغ است؛ مدیران موتور جست و جوگر سئو به هیچ عنوان اجازه تبلیغات را به افراد نمی دهند و این امر سبب شده تا بازدید کنندگان بتوانند با استفاده از آن، اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت نمایند. برای دریافت مشاوره سئو روی این کلمه کلیک کنید!

در موتور های جستجو سئو دارای امکانت بسیار زیادی هستند؛ یکی از امکانات استفاده از موتور جستجو سئو، این است که در زمان اضافه کردن مطالب و اطلاعات به آن، سبب می شود تا آن ها در صفحه اول گوگل باشند و این امر سبب می شود تا مشتریان بسیارزیادی مجذوب شوند. تفاوت های سئو در زمان، هزینه، ریسک و ارزش می باشد و به طور کلی موتور های جستجو گر سئو به چهار بخش تقسیم می شوند. در ادامه با ما همراه باشید تا با انواع موتور های جستجو سئو آشنا شوید.

انواع موتور جستجوگر سئو

به طور کلی، موتور های جستجو گر سئو به چهار دسته سئوکلاه سفید، سئو کلاه سیاه، سئو کلاه خاکستری و سئو منفی تقسیم می شوند.

موتور جستجوگر سئو کلاه سیاه، از شیوه هایی بر خلاف عقیده موتور های جستجو استفاده می کند و دارای ریسک بسیار بالایی است که ممکن است وبسایت و یا محتوا های شما از نتایج جستجو حذف گردند. سئو کلاه سیاه می تواند شما را به جایگاه های بالایی برساند و بسیار کم هزینه تر نسبت به سئو های دیگر است چرا که بر خلاق قوانین گوگل وبمستر می باشد.

موتور های جستجو سئو کلاه سفید، بر خلاف کلاه سیاه به شدت به دستور های موتور جستجو پایبند است. جالب است بدانید که در سئو کلاه سفید، نمی توانید تقلب انجام دهید یا از طریق لینک ها میانبر بزنید. علاوه بر آن، موتور جستجو کلاه سفید ریسک کمتری دارد و علاوه بر آن مدت زمان، ارزش و ماندگاری محتوا در آن بیشتر است. نوشتن مطالب مفید، تبلیغ محتوا در شبکه های اجتماعی، تحقیقات کلمات کلیدی و …. جزو تکنیک های سئو کلاه سفید هستد و آن ها می توانند برای بازدید کنندگان به شدت مفید باشند.

موتور های جستجو سئوکلاه خاکستری، نوعی دیگر از سئو ها هستند که بسیار پر کاربرد می باشند. موتور های جستجو کلاه خاکستری، مخاطبان را تشویق می کند تا بر روی لینک ها کلیک کند و وارد آن ها شود و در نتیجه بتواند مطالب ارزشمندی را در اختیار مخاطبان قرار دهد. در موتور های جستجو سئو کلاه خاکستری، مطالب و محتوا ها به صورت ارزشی ارائه نمی شوند و همیشه تلاش می کنند تا با کلمات و لینک ها، مخاطبان و بازدید کنندگان را تحریک می کند تا آن ها وارد لینک بشوند و سایت های مختلف را بازدید نمایند.

سئو منفی، نوعی دیگر از موتور های جستجو سئو محسوب می شود که می تواند برای تولید کنندگان محتوا بسیار عالی باشد. موتور های جستجو سئو منفی، می توانند رقبای شما را شناسایی نموده و در نتیجه به آن ها آسیب برسانند و آن ها را از صفحه اول گوگل حذف نمایند. علاوه بر آن، کمک می کنند تا محتوا های شما در صفحه اول گوگل باشند و در نتیجه شما بتوانید بازدید کنندگان زیاد تری داشته باشید. ایجاد لینک های غیر طبیعی، سرقت مطالب، ارسال نظرات منفی، هک سایت و تغییر محتوا می تواند تکنیک های موتور جستجو سئو منفی باشد که سبب می شود تا رقباب شما کاملا آسیب ببینند.

امروزه تولید محتوا در سئو می تواند بهترین گزینه برای کسب در آمد باشد. به همین دلیل بسیاری از افراد برای کسب در آمد از موتور های جستجو گر سئو استفاده می نمایند. ولی پیش از آن که بخواهید از طریق موتور های جستجوگر سئو اقدام به کسب در آمد کنید، می بایست اطلاعات کافی را درباره تمامی انواع موتور های جستجو سئو داشته باشید تا بتوانید با رقبای خود رقابت کنید و در نتیجه بتوانید موفقیت های بسیار زیادی را در تولید محتوا موتور های جستجو سئو کسب کنید.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.